bugün

atilla kaya'yı sevdiğini düşündüğüm yazar. * * *
atilla kaya, bergen, arif susam gibi sanat insanlarının günümüzde az sayıda kalmış sevenlerinden biri. böyle devam etmesini dilemekteyiz.
milliyet'e hürriyet'e falan laflar atan kişi.
(bkz: hurriyet in turbanli doktor haberinin yalan cikmasi)
(bkz: cahil milliyet gazetesi)
falan fıstık..
yorumları mantıklı millet ayar vermeye kalksada okunası yazar.
saygıda kusur etmeyen kardeşim.* her beni gördüğünde selamını sabahını eksik etmez. internetteki kısıtlı vaktine rağmen her hafta onlarca entrysini de çaktırmadan girmeyi başarmaktaymış. artık matematik sorularını cezayı yerine getirmiş olmak için değil de kendi iradesiyle çözmesi de sevindirici bir gelişme; öyle ki bu gelişme kendisinin istediği türden bir üniversitede bulmasına aracı olur diye beklemekteyim ben. *
karanlık geceler
olaylara objektif bakmakta güçlük çeken üçüncü nesil yazar.
saglam bir müzik bilgisine malik olan yazar.
devlet bahçeli'nin makam şöförü olduğunu düşündüğüm 3. nesil yazar.
emrah şarkılarına olan ilgisiyle dikkatimi çeken yazar diyecektim ki anlaşılmamış entrylerine baktım, hepsi birbirinden güzel. destekliyoruz.
(bkz: karambol/#1377925) entrysiyle beni bi müddet düşünmeye sevketmiş yazar.
çok derin anlamlar yatıyor olmalı bu entrynin altında.
(bkz: #1836981) numaralı entrysiyle aslında çok şey söylemek isteyen yazar.

ilgiyle takipteyiz efenim.
orhan gencebay sarkılarını benimseyen karanlıkımsı yazar.
(bkz: #4761334) ilber ortaylı gibi ulvi ve bilgi küpü bir adama boş işlerle uğraştığını sölemeye nasıl dili vardığını merak ettiğim kanımca boş yazar. onun yaptıklarının binde birini kendin yapıyor musun acaba diye sorasım var kendisine.
nickinde kelime hatası olan yazar.
iyi yazan 3. nesil yazarlardan. laz olduğunu düşünüyorum ama emin de değilim.
güzel, yeterli yazan yazardır. çizgisinde kalmalı, çağa ayak uydurmamalı, bu sağlamlıkla devam etmelidir.
(bkz: silivri toplama kampı zulümhane)
okumuş ve okutturan yazar.
behzat ç den gelsin,

(#14551312) adam doğru söylüyo la!
sözlükteki müslümcülerin çete reisi olmasını istediğim yazar. müslüm babayla ilgili konularda nickini çokça gördümüğüm abimiz saygılar.
baypipo adlı kitabı okumuş ve çeşitli notlar almış olup bunları sözlükte çeşitli konularda paylaşmıştır.
güncel Önemli Başlıklar