bugün

(#16343788) numaralı entrysiyle gönlümü çalmış yazar. başka hiç bir entrisini okumadım, kendisini de tanımam. ama sözkonusu entriye benzer bi şeyleri başka başlıklarda girmek için belki elli, belki yüz defa yeltendiğim halde bir türlü cesaret edip de yazamamıştım. yanlış anlaşılma ihtimali çok yüksek çünkü. ama kendisi gayet de güzel yazmış. helal olsun dedim yani.
BU ADAM HAKKINDA DAHA ÖNCE YAZDIKLARIMA BAKARSANIZ BELKi DE ŞU SÖZLÜKTE EN GÜZEL ŞEYLERi, EN TATLI GiRiLERiMi, NiCKALTLARINI KENDiSiNE YAZMIŞ, EN iNSANCA MESAJLARIMI KENDiSiNE ATMIŞIMDIR.

atmışımdır ama herkes hata yapabilir, burdan önce kendisine bunu belirteyim. (#16395229) entryi yazıyorsun ama sen bana hiçbirşey sormuyorsun, kardeşim hayırdır? ne diyor la bu millet demiyorsun.
daha sonra elin entrysini, hemde çaylak birinin entrysini spoiler içinde sözlüğe taşıyorsun, sonra diyorsun ki,

imam kardeşim sen erkeksin daha vakur olmalısın, abi seni hakikaten severim de, senin yaptığın mahalle içi laf taşıma müessesesinden farklı bir olay mı???

yapma kurban olayım çok ağır konuşucam bi tane işe yaramaz karı için değmez, ayrıca yaşına, muhabbetimize hürmetim var.

ama yanlış yapma güzel abicim. ben yanlış yapmışım, hakkında yanıldığımı da bu satırlarımla belli etmişim, herkes yanılır ama sen yanılma, zira sen bu sözlükte sözüne itimat edilen adamlardansın. kimin ne bok olduğunu bilmeden, insanların aklını bulandırma!
(#16434072) kendileri ne amaçla hala sözlük başında acaba? savaşmaya bu kadar meraklıysa gitse ya bir silah kapıp dağlara savaşmaya.
(#16434235) ne mücadelesi? devletin sana söylediği yalandan mücadele mi? mücadele dediğin o değil koçero. alırsın silahını sivil olarak pkk ya karşı savaşırsın yerse ama. öyle ben 6 ay gittim 12 ay şöyle yaptım böyle ettim diyerek olmaz pkk ya karşı savaş demek ki yetmemiş o mücadele, davam etsene hadi madem bu kadar vatanperversin. dikkat et göt yağ bağlamasın, sanalda vatan kurtarırken. aman ağırına gitmesin söylediklerim, şimdi alıp silahı çıkarsın gaza geldin diye, daha gününde kaza kurşununa gidersin, vicdan azabı çekerim amk.
(#16434297) göt olduğunda ahanda işte böyle mala bağlayan zavallı. söz burada bitmiştir.
(#16438643) zavallılıkta sınır tanımaz, hala üste çıkmaya çalışan bir eleman. söz burada bitmiştir dedim de olum sen ne gereksiz bir adammışın ya, göt oldun sus bari kapansın konu amk. neyse burada harbi söz bitmiştir, seviyeni düşürmek istersen sen devam et kendi kendine.
#(#16438643) haklı yazardır.
türban hakkında,

--spoiler--
biz türk'üz yiğit ve mert bir milletiz. komşumuzun karısına, kardeşimizin çocuğuna dahi saçını görüp erekte olacak hayvanlar değiliz. dolayısı ile kadınlarımızın da müslümanlık emri olmayan o paçavraya ihtiyacı yok.
--spoiler--

demiş yazardır. iyi niyetlidir. ancak gerçekten merak ediyorum, kendi dediklerine inanıyor mu? biz türklerin ağzından "ana, avrat, bacı, ebe" gibi kelimeler eksik olmuyor. sen iyi niyetli bir türk olabilirsin ancak insanlar bildiğin gibi değil dostum. ayrıca insanlar özgürdür, izmir'de türbanlı gezen kadının özgürlüğü, erzurum'da mini etek giyen kadının özgürlüğü kadardır. * *
(bkz: #16447051) terbiyesize bak... istiyor ki illa ben de aynı üslupla küfür edeyim şimdi.

yavrum sen hiç okudun mu o konuyu? nerede geçiyor? kimler arasında geçiyor?

ya bi kaybolun gözümden ya, size laf yetiştiricem diye çaylak olmaktan bıktım, edepsiz herifler!
iyi yazan yazardır. *
Yazarak ve konuşarak karşısındakini öldürebilen yazar kişisi.
http://www.youtube.com/watch?v=WkGGo2sg97A
üstadımızdır.

http://www.youtube.com/watch?v=iWJgJkVL0xM

naçizane saygılarımla.
alkışlarımı gönderdiğim yazar. tavsiyesini yıllardır uyguluyorum istisnasız.
(#16487499)
(bkz: nur tuğba algül/#16459499) entrisinde spikeri eleştirirken duygularını buzdolabı poşetine koyamamış.

--demiş ki--

"günde 5-6 kere çıktığı ara haberde toplam gün boyunca 30-35 dakka kıçını kırıp işini yapmak yerine o kısacık zamanda dahi el işte göz oynaşta video seyretmek tuhaf. saat bazında ayda 2 saat çalışıp haftada 15-20 bin kazanıyorsan videonu da evde seyretçen bi zahmet."

the newsroom dizisini izlerse kamera arkasında spikerlerin ne denli yoğun bir tempoda çalıştığını görebilir. eylülde cnbc e de! (sanal reklam bitti)

kaldı ki bunu kendisi de diyor:
günde 5-6 kere ara haberlere çıkıyor diye.

günde 5-6 kez haberlere çıkmak için çalışma ortamından pek uzağa gidemez herhalde bu kadar basit.
ayda 2 saat çalışıp 15-20 bin alıyorsun demiş ama, o zaman bu kafa ile doktorları da eleştirmek gerek.

oramı buramı elliyor 5 dakikada muayene ediyor 100 tl cebe indiriyor mantığı hakim.

her şeyi de geçtim: memleketin batısında denize girip eğlenenler, doğusunda şehit veren aileler. birbirine tam zıt iki durum.
o zaman batıyı da komple eleştirmeliyiz eğleniyor diye.

nur tuğba ekranda müzik söylemese terör çözülecek diye bir durum yok.

spikerin söylediği tını ekrana yansıyorsa bu reji nin sorunudur.

hadi her şeyi komple sil at; sen bugün terör için üzüntülü olduğunu belirtip gün içinde eğlenmeye mutlu olmaya dair en ufak bir hareket sergilediğinde o zaman en başta kendini eleştirmelisin.

birkaç reji hatası:
http://www.youtube.com/watch?v=6xw9cBVk9FM

bak adam canlı yayında kaşık kaşık pilav yiyor:
http://video.milliyet.com...ugradi--FlC8OqmZNfIW.html

reji hataları her yerde olabilir.

şunu da belirtmek gerek, ekranda şehit haberi varken duyulan müzik tınısı hiç hoş değil fakat burada nur tuğba nın sorgulanması anlamsız.

senin duydukların bunlar. artık adını böyle biliyoruz o spikerin. ama duymadıklarımıza ne olacak!?
onlar temiz mi sütten çıkma ak kaşık mı?
(#16499414) ile gönlümüze bir taht daha kurmuştur. entrysi ile, bu ülkeyi yönettiğini sanan zat hakkında çok manidar bir özet geçmiştir.
dokuzuncu nesil çaylak.

ayrıca şahsıma ettiği ağır küfürü kendisine iade etmiyorum. anneler kutsaldır bizim için. vatanın, dinin, imanın kutsal olması gibi...
analara dil uzatanlar cehennemliktirler.

ayrıca fake hesaptan yazdığımı falan söylemiş, kürtçü demiş. sözlükte kankası varsa bana ulaşsın fake olup olmadığımı kendisine canlı olarak müşahede ettirebilirim.
bir insanın annesine küfür edecek kadar alçalan kişi.
darius ve krezus reloaded ne zaman çaylak olur sorusunun cevabını bugün almış olan yazar. *
bayramını kutladıgım yazar öpüyorum ellerinden.
halen çaylak yazar. kocaman bir bayram geçti üzerinden hala çaylak.
fazla merak iyi değilmiş değil mi kanka. *
marquis de sade'ın izinden giden gizemli yazar. *

entrylerin efendisi geri döndü. sözlük onunla güzel. sade den parçalar bekliyoruz kendisinden. *
(#16737075) yüzyılın ayarını vermiştir. helal olsun. şahsen muhatabı ben olsam gider intihar ederdim, o derece!
(#16737075) içinde gezdirmiş.

(bkz: hep destek tam destek)
ayar ilminde çığır açmış yazar.

(#16737075)