bugün

Sırf siyahi diye futboldan ekmek yiyor galiba. Yoksa yetenek falan yok bildiğim öküz. Evet.
Galatasaray maçı hariç top oynamayan futbolcudur. Adamın ligde azıcık golü var hepsini galatsaray a atmış gavat.
attığı gollere bakıyorum ya boş kaleye atmış ya birine çarpmış. Aşırı şanslı forvet.
adamın kariyerinde 5 golü var
5 inide galatasaraya attı amk'un evladı.
(bkz: Çöp)
Galatasaray'ı gördü mü dayanamayan forvet. Evet.
Gene galatasaray a patlamıştır. Puhahahah.
Süper lig kariyerinde 6. Golünü atmış oyuncu.
3'ü gs'ye...
ilginç.
bunun adını dandoy diye okuma akımını kim baslattiysa anasini sikeyim.

kardeşim banane bu adamin isminin kabilesinde nasıl telaffuz edildiginden, bu adamin adi basbaya endoy işte amk dandoy ne ya.

o zaman ndiayeyi de dandiyaye diye mi okuyalim aq ?
Bu hafta da gol atamayarak görevini yerine getirdi.
Umut bulut seviyesinde bir forvettir.
Kart sayısı gol sayısından fazla olan forvet.
An itibariyle Kırmızı kart görmüş futbolcu.
Kısır reyiz. Lan bu adamın süper lig de 1 golü varmış oha amk.

Edit: renksiz
ağır bir forvet.
gol atmayı öğrenmesi gerekiyor.
teneke forvet. öteki güney korelide tırt. evet.
adamı yıllarca ndoy diye andık. geçen gün çıkıp benim adım damdoy diye okunuyor demiş. o gün bugün bütün spikerler kendisine damdoy diyor. bu arada önce galatasaray'a şimdi de çorumspor'a trabzonspor formasıyla ilk gollerini leblebi gibi atmaya başladı.

bütün sihir adındaymış.

acaba bu hyun jun suk'un adını doğru mu söylüyoruz. geldiğinden beri patates gibi yatıyor adam.
kampa davet edilen kadro dışı. ciddi ciddi gelecek sezon planlarında yer alıyor.
Sunderland'a kiralanmış futbolcu.
gökhan ünal dan sonra gelmiş en kötü forvet.
Devre arsinda 3 une 5 ine bakilmadan gonderilmelidir. Yoksa gitmesi icin biz para vericez benden demesi. 5 para etmez.
cardozo'ya karşı artısı seri ve atik oluşu, eksisi ise bitiriciliği ve tekniği olan trabzonsporun senegalli futbolcusu.
Kopenhag zamanlarındakı saç şeklini sevdiğim oyuncudur. Üstler sarıydı falan çok değişik.
bugünkü trabzonspor-bursaspor maçında 2. yarıda oscar cardozo nun yerıne gırıp takımı hareketlendıren ısım. bitmiş okeye donen cardozo dan sonra ilaç gibi geldi. golu de bulduk. bugun ılk macında gol ıle tanısması ışten bile değildi ama pozisyonları iyi değerlendiremedik, olmadı. ileriki maçlarda istediği golleri de atacaktır.