bugün

içinde hiç sönmeyecek bir ateş olan insandır bu. bulunduğu ortamda durmadan etrafını inceler. herkesten sakladığı gizli formullerle sevişmeye en uygun kişileri bulur, tasnif eder ve amacına ulaşmak için harekete geçer. amacı bellidir, isteği sevişmektir. başarılı olanlar cinsiyetlerine göre farklı isimler alırlar, genel kanı erkeklere "çapkın - playboy", kızlara ise "kaşar - motor" şeklinde rütbeler vermeyi gerektirir. hayatın yaşadıkları kısa orgazm anlarından oluştuğunu iddia ederler. dur-durak bilmeden sevişirler. en büyük düşmanları menapoz-andropoz'dur, en büyük destekçileri ise abazan diye tabir edilen ekürileridir.
kişiliğindeki ya da hayatındaki eksikliği sevişerek kapatmaya çalışan insandır. acınasıdır.
(bkz: aa bu benim lan) * *
aşağısıyla, yukarısının bağlantısını kopartmış insan modeli.yok eğer kopmadı diyorsa da beyinleri, pantolonlarında olduğundandır. genelde erkek cinsinden olup,şu kızılderili atasözündeki mantıkla yaşarlar.< dünyanın bütün kadınlarıyla yatmak imkansız, ama denemeli.>
evrimini tamamlamamış, neslini devam ettirmeyi yaşamın tek anlamı sanan ilkel insandır.
(bkz: dünyaya sadece sevişmek için geldiğini sanan erkek)
(bkz: dünyaya sadece sevişmek için geldiğini sanan kız)

bunların ikisi farklı şeyler. değil mi.
(bkz: hangimiz değiliz ki)
üstad anılmadan tam olarak anlaşılamayacak psikolojik kategoridir;

--spoiler--
http://shiftdelete.net/si...c,view/id,78989/catid,40/
--spoiler--
boş insan.
(bkz: chosen one)
(bkz: kunteper canavari)
(bkz: hassiktir)
(bkz: ne dedim ben simdi)
(bkz: kacin kunteper canavari geliyor)
bugün dünya bu haldeyse işte bu zihniyetler yüzündendir. esefle kınıyoruz.
kendisine insan ırkının devam ettirilmesi görevi verildiğini de düşünen insandır. Görevini en iyi şekilde yapabilmek için her yolu dener, gece gündüz sevişir, sevişir, sevişir... ohhşşş...
(bkz: sözlük bi sigara ver lan allahsız)