bugün

Adama davada süre uzatım al diye mail atıyoruz adresi crazy_fb19. Sonra tabi uykular kaçar.
Eğer CV'niz kalınsa çok bir önemi olmayan ancak yeni mezun ya da deneyimseniz göze batacak doğrudan elenmenize sebep olacak durum.
Zamanında herşeyi deneyip hepsinin kullanıldığı uyarısını almam akabinde “sinirimbozuldu” şeklinde aldığım maili uzun yıllar kullanmış biri olarak ciddi bir müesseseye atacağım mail için isim soyisim içeren üç ya da beş kere kullandığım bir mail adresi almak zorunda kalmıştım.

Ciddiye alınmayıp madara olmaktan iyidir. Diğer mail adresiyle de şikayet forumlarına yazıyorum artık.
Kısa Bir dönem ik'da çalışmıştım.

Kariyer.net ten cv süzüyorduk. Ne crazy'ler, ne supergirl'ler, ne yalnız2016'lar vardı. Bilemezsiniz.

Arkadaşım, iş başvurusu bu. Özel hayatında uç-kaç, kimse bir şey diyemez ama y_a_n_l_ı_z_a_d_a_m_93'ü de kimse mülakata çağırmaz.
Komiktir. Düşünsene, kol gibi cv vermişsin. Fakülteler, yüksek lisanslar, doktoralar falan. 5-10 tane de seminerin, sertifikan var, 3-5 yıllık iş deneyimine sahipsin. iyi derecede ingilizce biliyorsun, ehliyetin var. Hepsi tamam ama mail adresin şu;

Kireyziboy_23@hotmail.com

Tam epic fail.
Valla biz,

Ensei@tankado.com yada info@tankado.com olmazsa direkt çöp kovasına yolluyoruz.