bugün

vakıfbank hesap kartı, passolig ve paypal yeter.
22 tane banka var mi lan yurtici?
derdim çoktur hangisine yanayım diyen insandır.
Yüzde 100 fakirdir.
Adamın parası yok demekki.
Bankalardan alıyordur.
Ama borçlar faiziyle.
Yurtdışına kaçma ihtimali fazladır.
bir bankaya olan borcunu kapatmak için diğer bankadan ona olan borcunu kapatmak diğer bankadan derken 22yi bulmuş insandır.
kimilerimizin gelecekteki hali olan kişidir.**
banka müdürleri ile aşırı derecede haşır ve neşir olmuş kişidir. borçlarını hesaplamak için uzay geometrisi ve matematiği kullanmaktadır. yani kısacası şemsiye g.te sapına kadar girmiştir.
ya hesabını bilmediği kadar parası vardır yada boğazına kadar borca batmıştır.
"türkiye'de o kadar banka var mıydı ki" denilebilinecek durumun öznesi olan kişidir. o kişi herahlde yirmi üçüncü kart için yeni bir bankanın açılmasını beklemektedir.
birinden çekip diğerine yatırarak ayları atlatan, faiz bine bine evine haciz gelmesine neden olacak insandır.
kesinlikle 22 yaşında değildir. ya da ögrenci değildir.
banka kartı derken hangi anlamdadir. mesela bu banka da bir calısanın kartviziti de olabilir. hatta kisi bankada calısıyorsa kendi kartviziti bile olabilir.
-baba cuzdanında 22 adet banka kartı var.
+evet oglum az kalmıs kimseye kartımı veremez oldum yenisini bastıracaklar bankadan.
ne zengin ne de fakir olmasına gerek olmayan insandır. banka kartı ayrı, kredi kartı ayrı değil mi efendim.
piyasaya guzel bir operasyon yapıp ortadan kaybolması muhtemel sahistir. bu adamdan alacagi olanlar dikkat etsin *
sakız alırken bile kart çıkaran insandır.el alışkanlığı olsa gerek.
ekstreler geldiğinde intihar edecek olan kişidir.
yarrağı yemiştir afedersin.
dunya kadar borcu olan insandir.
cüzdanının kabarık durmasından hoşlanan insan türüdür.
bildiğim kadarı ile artık varlığı mümkün olmayan insan türüdür. yanılmıyorsam yeni bankacılık yasası gereği bir insanın üçten fazla kredi kartı alması imkan dahilinde değil.
"valla ne yapayım yollamışlar, elim ermedi kapatamadık işte" diyecektir. dene bak, valla.
(bkz: mal)
(bkz: bankamatikte sörf yapan insan)
(bkz: gotunun deligini bilmemek)