bugün

ilk nickaltı girisini 2 gün önce almış, yeni yazar hoşgelmişleri okuyunca 1 senedir burdayım lan kimsenin haberi yok muydu demiş 8. nesil yazar
ulamayı unutmamamın en büyük sebebi.
nesilci yazar. amy lee'ye sarkmakta, cpt. price'ye bıyık burkmaktadır ayrıca. arada leyla leyla davranmasını saymazsak; eli yüzü düzgün birine benzetilebilir lakin öyle değildir. Dünya'yı ele geçirme planlarından tutun da samanyolu'na telsiz ağı kurmaya kadar pek çok karanlık planlar peşinde koşar. tabi bunlar yalnızca hayalde kalır. icraata gelince ise kendileri inek bi fen lisesi öğrencisi olduğundan kelime oyunları yaptığını sanar, bilgisayar başında ya price'a ya da leon kennedy'e iş atar. öyle işte. Iyi çocuktur ama.
(bkz: şizofren yazarlar)
cüneyt arkın'ın çocukken sandığımız ismi.
ulama yapan yazar.
fenerbahçeli yazarlardan yediği ayarlar sonrası çirkinleşen yazar. saygı sevgi çerçevesinde tartışmak varken neden bu yöntemi seçiyor anlam veremiyorum.
dün karmasını yükseltmek için çalışan ve farketmeden 140 entry giren yazar. Mrtnyc abisine sevgilerini ve saygılarını yollar.
(bkz: kızını dans kursuna gönderen babanın ahlakı/#16496698)
yukarıdaki entrysi ile sesli sesli kahkaha attıran yazar.
o nasıl bir betimlemedir öyle? "bal porsuğu"... hâlâ gülüyorum...
(#17455665) isim soyisim vererek o kişinin tecavüzü hak ettiğini belirtmiş terbiyesiz. bu adamı çaylak değil, silik yapmak gerekiyor ama görmezler. görseler de 3 gün çaylak edip bırakırlar. adam isim soyisim vermiş, tecavüz etmek lazım demiş. şimdi buna şerefsiz desem olan bana olur di mi?
klavye başından milletin namus koruyuculuğunu yapan insanların anlayamadığı veya anlamak istemediği yazar. o insanlar hiç mesajla tartışmaz neden ne için söyledin demez. nickaltına gidip hemen ifşa etmeye kalkışırlar. sonuçları ne mi? hiçbir şey. aynı yaşama amaçları gibi hiçbir şey.
evli olduğumu sanan yazar. uzatmak istemiyorum.*
(#19119721) çocukluğu çok zor geçmiş yazar. *
(#25256271) gece gece yarmış einstein.
kürt yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=GpfcVemFDSE