kendisinin ilerici, modern, çağdaş olduğunu ileri sürüp daha cumhuriyetin, parlamenter sistemin tanımını yapamayan zavallı, müsvedde demokratik sistemin kölesi chp seçmenidir.

hem ülkeyi muasır medeniyet seviyesini çıkartmak isteyeceksiniz hemde geçmişe sövüp, gelecek için hiçbirşey planlamayacaksınız.

bırakın arkadaşım 27 yıl boyunca ülkeyi tek başına yönettiniz. türkiye cumhuriyeti beldesi tarzında bir yönetim anlayışıyla birkaç banka, birkaç şehir kurmaktan başka ne iş yaptınız. he birde camileri ahıra çevirdiniz.
olmayan seçmendir.
ne güzel o zaman efendim!!!

camiileri de ahıra çevirilmiş hoş yani

gibi...
üst tabakadan ateistlerin, masonların, satanistlerin ve yahudilerin oy verdiği.
alt tabakadan da alevilerin, modern olduğunu düşünün cahil insanların oy verdiği partidir, hiçbir chp seçmeni aydın doğanın chpyi neden desteklediğini açıklayamaz yada açıklar ama bu adamı tanımaz.
1996 da bazı gazeteciler ergenekon belgeseli çekerek türkiyenin aslında çetelerle masonlar yönetildiğini herkese göstermeye çalışmışlardır...
işin en kötü yanı da burda, günümüz de ergenekon davasını savunan hatta toplama kampı diyen insanların oluşturduğu partidir.
Mustafa Kemal paşa mezarından gelse direk kapatma davası açacağı partidir.
Takım tutar gibi partinin tutulduğu bir ülkede sadece CHP seçmeninin tanımını yapacağı bir durum değildir bu. Herkese bu tanımı yapmalı ve bu değerleri korumalıdır. Bok atmak da üstümüze yoktur, öyle bir milletizdir. Ne osmanlıyı ne de türkiye cumhuriyetini seviyoruz anasını satayım. Değerlerimize sahip çıkacağımıza ancak bok atalım biz.

Cumhuriyet, başta devlet başkanı olmak üzere, devletin başlıca temel organlarının belli aralıklarla yinelenen seçimlerle göreve getirildiği bir “yönetim biçimi”dir.
adı üstünde seçim adı üstünde halk egemenliği adı üstünde egemenliği millete vermek adı üstünde parlemanter sistem
adı üstünde demokrasi!!

adı üstünde özgürlük!!

gibi.
aynı zamanda sözcü gazetesi okuyan seçmendir.

milliyet, hürriyet kesmiyor artık onları. şöyle sağlam sövecek gazete lazım.