bugün

dakikada 400 dil darbesi... yapanlar sıralamaya göre damatlıktan başlıyor danışmanlığa kadar dağıtılıyor işte...
A haberde yancı konuşmak yeterlidir.
Silahlı güvenlik ve şehit yakını tekmeleme lisansı alınmalıdır.
görsel
(bkz: Yalakalık)
(bkz: akplilerin uğramadığı başlıklar)
oncelikle iki silah ve yüzlerce mermiye sahip olmaniz gerekir.

(bkz: iki silahım yüzlerce mermim var)
(bkz: yiğit bulut)
aylardır saçlarımı uzatıyorum , sonunda yeterli uzunluğa geldi ve ben de başvurumu yaptım.

cv'ye ek olarak 2 adet beretta f92 tabancamın ve yüzlerce mermimin fotoğrafını ve ayrıca eve stokladığım kilolarca jölenin fotoğrafını attım , bunların da bana avantaj sağlayabileceğini düşünüyorum.boyumun kısa olması sanırım tek dezavantajım , boyum kısa olabilir ama iyi 3 lük atarım.ayrıca futbolda da iyiyim , gerek forvet gerekse 10 numara mevkilerinde oynayabilirim yani sayın cumhurbaşkanımız isterse beni forvet hattında partner olarak oynatabilir isterse arkasında durup arapaslarıyla kendisini beslememi isteyebilir.iki görevin altından da en iyi şekilde kalkarım.

cv'me önümüzdeki dönemde politik anlamda yapılacak geri vites ve u dönüşü hamleleri hakkında da birkaç fikir ekledim , en azından başvurum kabul edilmese bile belki fikirlerim dikkate alınır da ülkeme bir faydam dokunur.

mesela suriye politikamız hakkında ;

-ben eset demedim reset dedim => yani suriye'yi baştan yarat , pisliklerini temizle her şeye baştan başla demek istedim.
-ben eset demedim mesh et dedim => abdest alırken mesh edilir ya , o şekilde suriye topraklarının 4'te 1'ini kanla sula ki temizlensin demek istedim
-ben eset demedim fesh et dedim => yani içinizdeki milli irade karşıtı oluşumları fesh et , onları yok et demek istedim.
-ben eset demedim mest et dedim => yani muhalifleri öyle bir öldür ki sesi buradan duyulsun mest olalım demek istedim.
-ben eset demedim ses et dedim => yani ülkende o kadar şey oluyor , artık bunlara bir ses et demek istedim.
-ben eset demedim haset dedim => yani ''gıybet , çekemiyorlar bizi , kıskanıyorlar bizi , deliriyorlar sevdikçe seni'' demek istedim.buradan çok değerli sanatçımız serdar ortaç kardeşime de selamlar olsun.

bu tarz fikir önerilerim var , hepsi dış politikada olmasa bile iç politikada etki yaratabilecek ve halkın nezdinde inandırıcılığı yüksek hamleler.şimdi en yakın ve ciddi problemimiz suriye olduğu için suriye politikasına değindim sadece , avrupa ilişkileri , abd ilişkileri , doların durumu ve şangay beşlisi ile ilgili manevralar hakkında ise mülakata çağırılırsam fikir beyan edeceğim , bakalım ne olacak *
(bkz: yalakalık)
görsel
iyi yalamak.
1.kural çomar olmak. 2.kural yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar