bugün

böylece türkiye'de doğmamış insanlar olarak, cumhurbaşkanı olmamızın önündeki tüm engeller de kalkmış oldu.
nerede doğarsak doğalım burada büyümüşüz ve türk'üz orası ayrı; ama,
önemli olan, cumhurbaşkanının türk veya müslüman olmasından çok; iyi bir insan olması ve ülkemizi düzgün yönetmesidir.
edit: "müslümanım" diyerek ülkemizi bu hale getirenleri de görüyoruz. o yüzden önemli olan; nereli olduğu, dini ya da yaşı değildir; önemli olan, ülkemizi iyi yönetmesidir. inancı da nereli olduğu da yaşı da sadece kendisini bağlayan faktörlerdir.
Mhp'nin ne kadar milliyetçi(!) bir parti olduğunu bize kanıtlamıştır.
2026 yılında bizim de zenci bi reyiz-i cumhurumuz olacak. Yıllarca obama'ya imrenmiştik. Abd'yi yakalamak için yerinde bi karardır.
comarların istediği buydu zaten iyi olmus.
(bkz: olmayınca olmuyor)

ayrıca;
http://odatv.com/baskanli...ayrintisi-1212161200.html
amerikan özentisi, kendini yalayanlar gibi amerikayı yalayan bir cumhurbaşkanının yaptığı harekettir. şaşırdım mı? hayır. bunlara oy veren aptalların başına cumhurbaşkanı diye hıyar koysan onu da yalarlar. çoloyo omo hozmot odoyoooo.
Hdpnin önünü mü açmaya çalıştılar anlayamadığım karardır. Neyse yine bırakayım buraya (bkz: türkiyeden siktir olup gitmek)
Türkler olarak bu zihniyeti hakedecek ne kötülük yapmış olabiliriz merak ediyorum. Andımızı kaldırma sebebi de "türküm"le başlıyor olması heralde. Herkesin soyu belli değilse demek ki.
Bu karar, ülkemizde gelecek dönemlerde başa gelinmesi planlanan yabancı kişilerin olduğunu gösterir. Yoksa Tayyip veya diğer partili adaylar zaten Türk, kendi işlerine yaramayacak bir yasayı neden bu kadar dayatıp onAylatmak istiyor olabilirler. Emir büyük yerden, gizli dünya devletinin Türkiye için farklı planları var.

En çok üzüldüğüm şey ise ne olursa olsun, ülkenin zararına bile olsa bir an bile tayyibi desteklemekten geri kalmayan malum kitlenin bizim hayatlarımıza olan olumsuz etkisi. Bu kitleyi düşündükçe küfür etmemek için kendimi her defasında zor tutuyorum.
Tarih mhp nin Türklüğü sattığını yazacak.