bugün

karşımda oturuyor olmasının verdiği mutluluk ile kendisine çay ikram edilesi ve kravatı düzeltilesi erkektir.
calisiyoruz efenim durduramiyoruz.. yine cumartesi ve yine ben butun seksiligim ile ise gidiyorum.. bi vejeteryan bi ben alimallah..
hafta boyunca takım elbisenin vermiş olduğu klasik görüntüden uzaklaşıp kot pantolon ve polo yaka t-shirtünü üzerine çekip kucağında macbook u son gelişmeleri okurken kahvesini içip saatine son bir kez uzunca bakan erkektir.

(bkz: emmoğlu was here)
(bkz: cumartesi gecesi kopma gecesi)
gözündeki çapağıyla, şişmiş gözaltı torbalarıyla, dünden kalma özensiz saçlarıyla, yürümeye hali olmayan yorgun vücuduyla çalışmaya çalışan bedevi erkektir. kimisine göre seksi gelir olabilir tabi.
iş dağıtımını yapıp bağdat caddesinde çay keyfi yapan erkektir.
(bkz: disturbing)
Pazar gününü muhtemelen benimle geçirecek erkektir. (bkz: yehh beybi)
barda çalışma olabilitesi yüksektir.
şahsıma münasır bir tanımdır. herkes tatil moduna girmişken ben ve benim gibiler hala çalışmaktadır bu güzel havada. lanet olsun denilesi bir durumdur.
çalışacak tabi seksi diye eve mi yolluycaklar denilebilir.
çalışkandır. cumartesi veya pazar da nöbetimiz oluyor ama haftasonu çalışıyoruz diye mi seksiyiz çözemedim.
lan seksiyim madem benim yatakta hatunla uyumam filan hatta gerekirse sabah sevişmesini icra ediyor olmam gerekmiyor mu?

yalan ve yanlıştır argadaş.
daha bu sabah servis beklerken gördüm onları... bir minibüs içinde en az 30 erkek var. hepside çok havalı ve seksi. hele kapıda asılı durup popoları dışarıda olanlar yok mu, cadde boyu herkesin gözü onlardaydı. evet evet onlar cumartesi günü çalışan seksi erkeklerdi.

edit:merak edenler için minibüs hattı: istoç - merter metrobüs.
cumartesi günleri bile çalıştığı için işvereni tarafından asgari ücrete layık görülmesi kuvvetle muhtemel bir seksi erkektir.
ameledir. yoksa cumartesi günü çalışmazdı.
arayanlara duyurulur ki bu yazıyı yazan o erkektir.

amele deyin, minibüs şöförü deyin farketmez tanımdakini doğrulayan ve bu yazıyı yazan erkektir.

not: (yavaşça) kıskananlar çatlasın (hızlı) kıskananlar çatlasın.
cumartesi calismayan seksi erkege gore daha sanssizdir.
haftanın yorgunluğundan dolayı seksiliğini bir kaç saatliğine kaybetmiş erkektir. akşam 35'liğin yarısına geldiğinde yine formuna kavuşacaktır.
-olmayan erkektir. çünkü erkek seksi olmaz. yakışıklı olur, sağlam vücutlu olur, tatlı dilli olur, kel olur, mal olur. olur da olur ama seksi olmaz.
edit:imla
cumartesi bugün diye gemiyi kenara çekip demirleyecek değilsek,
çalışacağız. çalışacağız ki zaman bizi sexy kılsın arkadaşlarım.
(bkz: cumartesi günü çalisan normal erkek) ten bi farki yoktur!
şu an karşımda oturan ve bana, ''çay almaya giderken haber verirmisin'' diyen erkektir.
küfrederek işe gelmiş seksi erkektir.

(bkz: maussollos)
cumartesi sabahında herkes uyurken benim bu koduğumun yerinde ne işim var diyen erkektir. son derece sinirli olması nedeniyle bazılarına seksi geliyor olabilir.

(bkz: bazıları agresif sever)

ayrıca;
(bkz: cumartesi sabahı açılan başlıklar)
mesaisine yeni başlamış olan ancak 2 saat sonra bırakacak olan erkektir. hatta çalışmayıp sözlükte koşmayı düşünmektedir.