bugün

Hayırlı cumalar. Allah ibadetlerimizi kabul etsin. Vaazın konusu birbirinize borç verin. Esnaftan kira istemeyin. Demek ki ehonomi çoh iyi.

görsel
Hayırlı cumalar. Boşlamışsınız başlığı ben yokken.

görsel
Hayırlı cumalar.

görsel
Hayırlı cumalar.

görsel
samsun büyük camiden selamlar.
Konuyu biliyorsunuz. Hayırlı cumalar...

görsel
Gizli resmi bulunuz. Hayırlı cumalar.

görsel
serdarcım bu seccadede namaz kılmak çok tehlikeli. üzerinde pek çok tehlikeli figür var.
görsel

1 nolu figürde bir adam var, kollarını yana açmış dayılık yapıyor, meydan okuyor. bu adam ebu cehil olabilir.

2 nolu figürde erken hollywood dönemi bir kadın aktris yüzü var, dudaklarına ruj sürmüş, son derece tahrik edici.

3 ve 4 nolu figürler, mitolojik deniz kızları. memeleri dipdiri, füze gibi maşallah. çok sakıncalı.

5 ve 6 numaralı figürlerde pipo var, bu pipolarda meth vb uyuşturucu da içilebilir.

serdar kardeşim o seccadeyi derhal at, gitti senin namaz falan bak benden söylemesi.
Nasıl bi hayal gücünüz var olum ben bildiğin halı deseni görüyorum.
ben orada kan görüyorum hocam, vahşet görüyorum. adamın şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum hocam, levye hocam.
Kusura bakılmasın ama yukarıdaki resimde buzağılar terbiyesiz bir şey yapıyor Arkadaşlar. Dikkat edin bak tam orada işte. Bilemiyorum.
görsel
1 numaralı dairede 2 lezbiyen memelerini tokuşturuyor.
Hayırlı cumalar müminler. Almadınız seccadeyi. Allah affetsin holivut yıldızı ablayla birlikte kılıyoruz namazı.

görsel
Hayırlı cumalar genjler.

görsel
Serdar abinin seccadesinde bu sefer kovboy var. Öyle gördüm bu cuma da. Sanki Atına binmek için hazırlanıyor. Aklıma Western filmleri geldi. Du bir ara izleyeyim. Hayırlı cumalar herkese.
Ekşi ter ve ayak kokusu burnuma kadar geldi.
Nokia telefon zil sesi kulağima geldi bi an dayı içinden kufrederek amina koyam kim aradı şimdi diyerek utana sıkıla telefonu kapatması sahnesi.
Arkadaşlar buram buram çam ağacı ve yeşillik kokuyor. Bahçede kılıyorum. Cami bahçesinde ağaçlar ve bahçeye ekilmiş yeşillikler var. Maydanoz, dereotu, domates falan. Abdest alırken ayaklarımızı yıkıyoruz. Yıkanmış ayak kokmaz.

Bu tarz bilgiler size uzak tabi. Bilmemeniz normal. islamofobi sistemin size makattan zorla soktuğu bir ideoloji çünkü.
(img:#2164563)
Yıkanan ayağa giyilen kokan çorapla birlikte ayak yıkamanın bir mantığı kalmıyor. Senden çok cuma namazına gitmişimdir sıkma o güzel kalbini bak hoca Allahuekber diyor.
görsel
Bu cuma buradayım inşallah. Trabzon iskenderpaşa camii.
Ben bunun arkasında kılarım.
tarek yüzünden cumaya gidip döndüm.
Tanrı sizinle olsun.