bugün

abdest alıyordum, sözlük açık kalmış.
cumaya gitmeyendir o. neyinden kaçalım amk, kadını var, başka dinden olanı var, ateisti var vs.
allahım sen bunlara bakma camiden entry giriyorum ben.
çok şükür para verdin mobil takılıyorum ben.
daha ezan okunmadığını bilmeyen yazar söylemidir.
ya utanmadan beni de yazmışlar! terbiyesizler...
(bkz: camiden entry girmek).
BELKI BEN CUMAYA DUN GECE SEN UYURKEN GITTIM VEYA DAHA BURDA SABAH, OGLEN OLMADI VEYA BEN GAYRI MUSLUMUM VEYA BEN GITMIYORUM SEN KIM OLUYORSUNDA BENI BIR SINIFA SOKUYORSUN. BU GITMIS BU GITMEMIS DIYORSUN, GITSEM SANA SEVAB MI YAZILIOR GITMEYINCE SANA MI GUNAH YAZILIYOR. BENIM VEKILIMMISIN. KIMSIN NERDEN CIKTIN AMACIN NE. SONRA BIR ADANALI OLARAK YARADANA SOVUNCE TU KAKA OLUYORUZ.
bunu yazan sevgili arkadaş. sen neden gitmiyorsun namaza?
(bkz: camiden entry girmek).
sıralı tam listesi yarın posta'da olandır. len daha saat kaç sela okunuyor daha.* hem kime ne lan vitanminsiz trollümsü. ayrıca tanım yok ben bunu sildiririm aga.
şuan sanırsam iran da cuma vaktidir. bunu yazan arkadaş cuma vaktini biliyor mu acaba?
yanlış olan listedir , ülkemin heryerinde aynı anda ezan okunmamaktadır, istanbul için öğle ezanına daha 40 dakika vardır, yaşlı emekli amca değilizki bi saat öncesinden gidip saf tutalım.
Liste yapıp teşhir edilince hoş olmamış. Daha 45 dk var hem az bekle. *
kendisine yandaş arayan yazarın çırpınışıdır. kendisi karsda olduğu için normal karşılamak gerekir.
adımı görmeyince şaşırdığım yazar listesi. tek bir (allahuekber)haha şey diyebilirim:

sana ne lan?
arkadaşımın yerime imza atmasından mütevellit rahatım.listedeki arkadaşlara 'ahahahhahahah' demeyi bi borç bilirim.
hepsi kaçmamıştır belki öyle düşünmek lazım.

benim izin kağıdım var.
ben hoca vaaz verirken boş durmuym dedim.