bugün

türkiyede cuma namazının her yerde aynı saatte kılındığını sanan ağır cahil tiptir. jarı kız peşine koşacağınıza biraz dini ktap okusanız rize ile istanbul arasında cuma namazı farkının 1 saatin üzerinde olduğunu bilirdiniz. yazık..
(#46288659) bu da giren yüzlercesinden bir tanesi olsun. arka taraf geniş olduğundan hepsini alıyor maşallah..
cahilliktir burada bile kendini haklı çıkarmaya çalışman gülüşmelere neden oldu aklı selim biri sana anlatsın. bilala anlatır gibi anlatayım giresunda cama namazına başlanıldığı zaman istanbulda sela bile verilmemiş oluyor anladın mı yani giresunda namaz bitiyor istanbulda sela veriliyor. senin mazda gözün yok ki ezanda kulağın olsun?
yazdıklarımı iyi oku. 12.36 da ezan okunuyor farzı kılıyorsun sünneti kılıyorsun tesbih çekiyorsun saat 13.00 da sözlüğe gelip nasıl 2 koca paragraf entry girebiliyorsun ? camide mi yaşıyorsun rekat aralarında mı yazıyorsun yalancı sahtekar.

bir yalanın daha içinde patladı şimdi uğraş çıkaracağım diye.
islam dini fukarası tiptir. lan mel cahilsin üstüne tescil ettirme kendini ne yazıyor orada 12:36 dediği an ezan okunur. bunu bilmemen geçeklten mide bulandırıyor.
--spoiler--
islam dini fukarası tiptir. lan mel cahilsin üstüne tescil ettirme kendini ne yazıyor orada 12:36 dediği an ezan okunur.
--spoiler--

soruya cevap ver 24 dakika içerisinde farzı sünneti kılıp eve dönüp 13.00 da 2 paragraf entryi nasıl girdin ? burası amerika değil eyaletler arası saat farkı olsun. giresun ile istanbul arasında 1 saat zaman farkı var da biz mi bilmiyoruz.
artık hiç gitmediğim için beni ilgilendirmeyen cuma namazı saati.
cahilliktir. lan önce sünnet kılınır sünnet kılnmadan farz kılıp nasıl camiden çıkacaksın. sçtın svama bari yapma.
farzdan sonraki sünneti ne yaptın sende yok mu o ? farzı kılıp çıktım desen gene tutmuyor. büyük sçtın gene rezil kepaze oldun. sizin toplumda gülüşmeler oldu mu bu konuda *
her yerde aynı vakitte kılınır diyen oldu mu? öğle vaktinde kılınır. iftar da her yerde aynı vakitte açılmaz.
gerçekten de öyle.
hakkari'de cuma namazı 12.14'teymiş. batıda günler de uzun ne güzel.
çok basit bir konunun "kıvırma" çabaları sonucu geldiği noktadır.

arkadaşlar bakın mübarek ayda mübarek günde burada bazı olumsuz kelimeler kullanıp kimsenin kalbini kırmak istemiyorum lakin bu fırfır frenk in konuyu saptırma çabalarına alet oluyorsunuz. bu arkadaş dün pis köşeye sıkışınca o küçücük kafası ile algı yaratma amaçlı açtı bu başlığı. mevzu kars ile istanbul arasındaki ezan saati farkı değil. bu arkadaş köşeye her sıkıştığında böyle kıvrak kıvrak manevralar ile konuyu dağıtmaya çalışır. bugün 10 yaşındaki çocuğa sorsanız o da giresundaki ezan saati ile istanbuldaki ezan saatinin farklı olduğunu biliyor zaten. ancak mevzu bu değil.

buradaki mevzu bu arkadaşın sizi kandırıyor olması. konuştuğu 3 kelimeden 4 tanesi yalan dolan ağzından doğru kelime çıkmıyor. ben buna çok basit bir soru soruyorum ona cevap vermemek için takla atıp duruyor mevzu tamamen budur. konuyu dağıtmasına yardım etmeyiniz ki kaçacak delik bulamayıp sorduğum sorunun cevabını versin.
Her ilde farklıdır her halde.