bugün

gereklilik arzeden durumdur.
hoşgörü ortamı yaratılması gerekirken sözlüğe yakışmayacağını düşündüğüm asııl bağnaz görüşce uygulanacak durumdur.
(bkz: genç ateistlerin götüne giriyor)
(bkz: genç ataistler tedirgin)
silinmeye hazır bekliyorum.
(bkz: cuma namazına gitmeyen yazarları tespit edip silmek)

böyle mi oluyor özgürlük, medenilik, çağdaşlık? **
(bkz: müslüman mı lan bu)
cuma namazına giden yazarları tespit etmek, hülasa pek kolay bir iş değildir. namazın öğle saatine denk gelmesinden mütevellit pek çok yazarın o saatte başka bir iş ile meşgul olması mümkündür. kaldı ki, illerin namaz saatleri farklı olduğundan yazarların illerinin de tespiti gerekir. ancak illa ki sözlük yazarları üzerinden fantezi geliştirilmek isteniyorsa, cuma namazına gitmeyen yazarların tespitinin daha kolay olacağının altını çizmek isterim. bu bağlamda cuma namazına gitmeyen yazarları tespit edip silmek temasına yönelmemiz gerekmekte. tabi daha geriye çekilip kendimize bakınca ne bok yemeye böyle boktan tespitler yapıp insanlara embesil olduğumuz izlenimini verelim ki, düşüncesi zuhur edebilir. doğrudur, zira insanları cuma namazına gitmesine göre sınıflandıran zihniyete sokayım.
namaz kılmakla yobazlık arasındaki bağlantının nasıl kurulduğunu ister istemez düşündürmüştür bu başlık. Birçok insan haftanın sadece bir günü camiye gider o da dinden çıkma korkusudur yani. (bkz: ben) Bunun yobazlıkla ne alakası var çözemedim gitti. He silinecekse silinsin hesabım ama yobaz denmesin. hani uyuşmuyor da.
başta baktım bunu açan çocuk dedim alta baktım destekleyenlerde var o zaman buna gericilik diyen zihniyet, karaktersiz kişiliği oturmamış ergen insanların küçüklüğüne. 20 üsüunün de yobazlığına vermek gerekir. sanane ulan isteyen istedi inancı yasar varmı sana bir zararı mahlukat. kiliseye gidersen eğer bu adamların gozunde modern çağdaş olursun yazıktır utanıyorum sizlerden başka hiç bir şey deyil.
basılmamış kitaptan insanları hapse atanlara kin besleyen bünyelerin gün gelip kendisi otorite sahibi olduğunda aynı düşünceyle harekete geçeceğini gösteren söylemlerden biri.
(bkz: hayal ama gerçek de olabilir)
afferin doğru yoldasın adamım hep böle sapık ol..
postalcı zihniyetin fink attığı ortamda olası eylem.
silmeyen taaa *
yıllardır zaten yılmaz bekçiler tarafından gerçekleştirilen fişleme olayıdır.

sözlükte de olmasına şaşırmamalı.geç bile kaldılar.

ayrıca (bkz: yaratıcı başlıklar)
insanlıktan çıkmış yazarın saçmalığıdır.
yetmez, gözlerine mandalina kabuğu sıkalım denir.
sözlükle türkiye'yi kurtarmaya çalışmak.
cuma namazına gidenler türkiye'nin aydınlık geleceğini engelliyor bu insanımsıya göre.
(bkz: sözlük baş savcısı)
(bkz: bekçi murtaza)
tespit etmesi kolay da. örneğin zall da cumaya gidiyorsa nasıl yapıcaz merak etmekteyim. yani biraz zor görünüyor. ütopik gibin.
yeni nikle gelirim . ne var ki.
(bkz: çocukla çocuk olmak)
(bkz: yok ebenin amı)
(bkz: başlık sıçmak)
cami çıkışına gidilir cumaya gidenlerden isim almak istenir. eve taburcu olunca gidilir... bu da bir yöntem.

(bkz: tatatastamam bir açıklama)