bugün

görsel
haklı söylemdir. pepe geldi guti geldi o da gelir. zor değil. napacaktı fener veya 6saraya mı gelecekti.
görsel
çarşıda rakı balık için gelir gelirse. ben olsam fazla umutlanmazdım. ama gelirse de güzel olur hani.
Ben sana b*k demem, b*klar duyar ar eder,
Bir zerren düşse b*ka, onu da mundar eder.
TiNER virali açıklama.
Çekince nasıl bir kafaya ulaştığınızı anlatmak/hissettirmek istiyor.
Tineri perakende mi yoksa toptan mı alıyorlar?
Haha aynen tinerciler olarak gassarayın zlatan’ı aldığı gibi biz de cristiano’yu alcaz, neden olmasın lol.
valla anadolu takımları bile son yıllarda lige öyle adamlar getirdi ki ronaldo da bjk'a gelirse şaşırmam sonuçta belli bir yaşa geldi artık ve türkiye'deki yatarak para kazanma rahatlığını başka yerde bulamayabilir.
Renklileri pepe faciasından sonra bu kadar iddialı görmek şaşırttı doğrusu.

Siz değil misiniz pepe geldi diyip çizgi film karakteri pepe'yi paylaşarak aklınca dalga geçip, sonra da göt olan?

Fiko reyis tokatlasın mı yine sizi?
Adam 34 yaşında.
dikkatli olun derim, çiftlikbank dolandırıcılığı kokusuna benziyor bu iş.
cristiano biliyo mu bunu acaba?- şey ben de beşiktaşlıyım ama, daha geçen gün bi röportajını yayınladılar, adam real madrid´te bu işi noktalıycam,ondan sonra da bisürü iç çamaşırı işine girdim, o işe devam edicem, dedi zira.

mesela manchester united oldum olası cristiano hastasıdır, röportör ona konuyu,beşiktaş olarak değil, manu olarak sormuştu. oradaki konu beşiktaş diil, manu´ ydu.

adamın madrid´ te saray gibi evi var, kendisi zaten portekizli,madrid´ten porto uçakla yarım saat...

ben geleceğini sanmıyorum açıkçası. fikret orman biraz sondaj yapmış sanki.
görsel

görsel

(bkz: adanalı ronaldo)
Manchester United dan ayrıldığına göre kesin olarak Beşiktaş da. şimdi renkliler düşünsün hahahah hahaha