bugün

(bkz: zekana hayran kaldım kardeş)
Ya bu başka ölüm nedenlerinden sayı veren çomarlar da bir bitmedi be amk.

Ben trafik kazası yapıyorum diye benimle gündelik hayatta temasta bulunanlar ölmüyor amk.
Ben sigara içiyorum diye benimle aynı metroya binenler de ölmüyor.

Mesela ben astım hastasıyım diye benim etrafımda gezenler de ölmüyor.

Şu başka ölümlerden rakam verip korona'yı küçümseyen çomarlar ölse keşke amk.
Öldürsen suç, siksen zina.
corona virüs bey sende azıcık delikanlıysan önce bu tarz mallara bulaşırsın.
ebu fesat bazen trollesede bu defa hakli zaten cok gec kalindi, ozellikle italya sonrada italyada isin bu hala gelebilecegini akil edemeyip seyahat kisitlamalari koymayan tum dunya...

Ingilizler en mantiklisini yapiyor 50 yas altindaki insanlar icin soguk alginligi kapmaktan bi farki yok o zaman yaslilar emekli maasiyla duzu dunya gezmesin evde otursun geri kalan herkes oyna devam... Bazilari hazirdan kazaniyor olabilirde bu boyle giderse iki hafta sonra esnaf iki ay sonra tum sirketler batar...
görsel

görsel
Şu @OpDrBilgehan adlı hesabı yöneten kişi gerçek doktor olan Bilgehan Bilge değil bu arada. 20'li yaşlarda gazetecilik okuyan çocuğun biri. Trollemek için tweetler atıyor ve insanlarda ciddiye alıyor. Helal olsun ne diyelim.
görsel
görsel
tam aşılı nadal corona virüse yakalanmış. ne kadar ilginç değil mi?
ben kimim ki aşı konusunu sorgulayabileyim diye de açıklama yapmıştı.

aşı olmayı reddeden djokovic'e, "üst seviyede tenis oynamak istiyorsa aşı olmalı" diye akıl veriyordu.
o kadar aşıya rağmen niye pozitif çıktın peki reis. comolokko varyantı yüzünden mi? puhahah.

görsel
görsel
2 senedir "kapalı" gişe oynuyor.
bbc türkçe, amazon yerlisi babasını aşı yaptırmak için 6 saat sırtında taşıdı haberi yaptı.
kullanılan fotoğrafın 2015 yılına ait olduğu ortaya çıktı.

aşı randevusu açılır açılmaz aşı olmaya giden tipleri böyle haberlerle kekliyorlar işte.

görsel
görsel
görsel
united airlines aşısız çalışanların bu ay işlerine dönmesine izin verecek. *

görsel
zaten gripti.
normal grip tedavisi uygulasaydınız kimse yoğun bakımlık olmazdı.
neyse bilime inanın moruq.

görsel
Aşı olanlar düşünsün artık, oldukları aşıya Bill Gates kim bilir ne kattı,AIDS mi kanser mi.
Yanlış bilgi vermeyin!
Zaten grip gibi değildi, omikrondan sonra grip gibi oldu.

Şükürler olsun.
Ah canım normal grip tedavisi uygulansa geçecekmiş. Sen benim geçen yıl bu ayda yoğun bakımda gördüklerimi görseydin acaba grip mi derdin bu hastalığa!

Aşı bulunmasaydı ölmeye devam edecektik.
adamlar utanmadan gebze'Ye şu uyarıyı astılar.
kimse de aga bu nedir demedi.

görsel
2536 olursa sıkıntı oluyor çünkü.
ilk çıktığındaki gibi sayılarla her gün insan ölmeye devam ediyor ama aşı işe yarıyormuşmuş vay aq nasıl yaramak lan bu.
Çok yakın genç ve sapasağlam bir akrabamı kendisine Kurban verdiğim için olmayan tiyatrodur. Allah kimseye genç ölüm vermesin.