1. 874.
  abd bilimler akademisine göre, nefes yoluyla bulaşma ihtimali de olan lanet:

  https://edition.cnn.com/2...e-house-letter/index.html

  *bu konuda çalışmaların sınırlı olduğu notunu da düşmüşler.
  ... john yossarian
 2. 873.
  ülkenin sağcı çomarıyla solcu çomarının birbirine ne kadar benzediğini hatırlatmış salgın.

  63 yaşında koah hastası bir dayı var bizde. bir yandan sigarasını içerken diğer yandan 24 saat boyunca oksijen makinasına bağımlı yaşıyor neredeyse. klasik yani. bu dayı anti tayyipçi. ak tayfa ile 7-24 dalga geçen kafa yapan, akpli esnaftan alışveriş bile yapmayan ekipten.

  ama herif bu salgın çıktıı günden beri a haberci 'ekonomi çok iyi'ci amcalar gibi takılıyor ve olayın amerika komplosu olduğunu amacının da çin'in ağzına sıçmak olduğunu savunuyor. türkiye'deki hasta ve vefatlara zaten inanmıyor da italya diyorum ispanya diyorum yok sadece kendi bildiğini okuyor. bu kafanın azınlık olmadığını bilmek de insanın ayrıca moralini bozuyor işte.
  ... paul sahilleri
 3. 872.
  bir virüslük hayatımız var amk. resmen dünyaya diz çöktürdü.
  1 ... true
 4. 871.
  Ülkecek ağzımıza sıçan virüs. Çinlileri yok edesim geliyor. Pis herifler, bı yemedikleri boklari kalmış. Nasıl bir belaya sürüklediler tüm dünyayı. insan kendine konduramiyor ama yanı başımızda. Ne halt edeceğiz nereye kadar sürecek Allah bilir. Gelecek neslin oturup tartisacagi tarihin birer unsuruyuz. Ne garip!
  1 ... seffafkirli
 5. 870.
  dünya genelinde enfekte sayısı 1 milyonu devirdi.
  1 ... mastor
 6. 869.
  "grip corona'dan çok daha tehlikeli yeaaa!","corona virüsünü amerika bilerek abartıyor yeaaa!" diyen götümün komple teorisyenleri burada mı! grip virüsü ortalama bir kişiden bir kişiye bulaşırken, corona virüsü bir kişiden 30-40 kişiye bulaşabiliyor. en sağlıklı insanı dahi at tepmişe döndürüyor. birazcık sağlık sorunu olan genci yaşlısı herkesi öldürebiliyor. işte bizi bu rehavet mahvetti. şuanda corona salgınının en yoğun yaşandığı ülkelerden biriyiz. hadi mutlu olun komplo teorisyenleri!
  1 ... wuhanda ikamet eden yarasa
 7. 868.
  Suriyeliler ülkelerinden kaçtığında vatan, millet , sakarya edebiyatı yapıp kendi şehrine virüs gelince memleketine veya sahil kısımlarına kaçan adamlara selam olsun.
  ... scratch
 8. 867.
  Doğal usullerle bu fatalite derecesine bu kadar kısa sürede evrilmiș olmayacak kadar acımasız olan virustür. Bilinen evrende bu denli acımasız olan tek canlı türünün Homo sapiens insanı olduğu düșünülürse, virusun yaptıkları aslinda o kadar da sürpriz değildir diye düșünmeme sebep olan cansız varlıktır.
  1 ... arctic civilian
 9. 866.
  corona virüsü
  ... acilmayan eti puff paketi
 10. 865.
  bu corona virüse:
  corona virüsü

  bu da dünyaya: https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA+
  1 ... elmander vs kewell