bugün

malın önde gidenidir. halbuki okunuşu konserve şeklindedir. kualalumpur ingilizcesinde ise sonverse diye telaffuz edilir. ayrıca converse terry vermez. * ben gülüyor muyum? evet *
Konvers diye okusundur efendim. Hicbir zarar gelmez. Muhtemelen yabanci dili pek iyi degildir.
o bir konservedir, konvers hiç değildir.
(bkz: kanvırs)
aslında converse diye yazılır ayakkabı diye okunur. başka izahı olamaz. harbi malmışız lan görüyon mu bak ben de yeni farkettim.
"kınvörs"tür (ilk hecesi "ı" ve "a" arası) ama bilmesine çok da gerek yoktur. ha, adam marka düşkünüdür, "ben marka olmayınca giymem olm." havasındadır ama delisi olduğu markanın adını da yanlış telaffuz ediyorsa o zaman yerin dibine sokacaksın bu adamı.

düzenleme: fonetik olarak yazılışı "ters a" iledir ilk hecesi. bu, "o" ve "a" arası sesi gösteriyor bazı yerlerde. ama bu kelimede birçok ünlü sözlüğe bakarsanız "ı" ve "a" arası olduğunu görürsünüz.
gonvays diyeni görmüşlüğüm vardır.
doğrusu kınvörs'tür efendim.
"kınvööös" şeklinde okuyamamış cahil şerefsizdir. allah belasını versin onun.*
wittgenstein'ı doğru telaffuz ediyorsa sorun yok.
converse yazılır, 'bez ayakkabıya o kadar para verilir mi mal' diye okunur.
senin giyeceğin bez ayakkabının taaa bağcıklarını bilmem ne yapayım daha adını doğru telaffuz edemiyorsun dememe neden olan maldır.
yazıldığı gibi okuyandan daha akıllı olduğu kesin olan insandır. amerikalı şivesiyle mi okuyacak bütün ingilizce kelimeleri.
özür dilerim benim lan bu.
insanlarin Egitim seviyesini ithal mallarin ingilizce adlarinin okunmasiyla olcmeye calisan troll beyanidir. Ayrica

(bkz: dr droll un sözlüğe vedası)
con verse dahi almayacak adamlara yanlış gelen okuma şeklidir.
entry-nick. (bkz: don t feed the droll)
basit şeylerle eğitim seviyesinin ölçülmeye çalışilmasi, kendi ilkelliği göz ardı edilmesi
converse diye okuması gerekir. böyle böyle yazıldığı gibi okuma alışkanlığımızı yitiriyoruz işte.
kınvörs diyen malları göstermiştir. ya madem cahilsin burda gösterip rezil olma. kanvırstır doğrusu.
converse diye okusa dahi bizdendir. asıl mal converse gibi bir marka üretemeyen maldır.
ne diyem, mahmut mu diyem?
(bkz: nike)
(bkz: nayki)
göte göt diyen insandır.