bugün

görsel
dustin poirier e teknik nakavtla kaybetmiştir.
yine nakvat olmuş. panpa zirvede bıraktıydın ne güzel. tekrar geri dönmek nedir amk. gelen giden nakavt ediyor.

https://www.ntvspor.net/d...-600d33fe37b14c375c753e0c
Yarın tsi 6.00 da dustin poirierla 3. Maçına çıkacak.
geçen iki maçta birini kazandı birini kaybetti artık mma kariyeri için ya tamam ya devam maçına çıkacak olan dovüşçü.
Ben kazanacağını düşünüyorum. Zaten ufc ve mma'nin en popüler dovuscusu kazanamazsa sadece o değil bu spor dalı çok sey kaybeder.
Ayrıca üstte yazıldığı gibi maçı sattığı falan olmamıştır kendisi en çok para kazanan mma dovuscusu zaten
Serveti yaklaşık 300 milyon dolar olan adam para karşılığında mi yenilecek.
irlanda aksanıyla fuck demektedir.
görsel
Geçmiş olsun reis.

Dilerim bu sakatlık yüzünden dövüş hayatı bitmez. Karakteri düzgün olmasa da mcgregor iyi bir dövüşçü.
Khabib' den dayak yemiş boksör.
efsane olup nesillerce örnek olabilecekken taşak malzemesi oldu. milyonlarca doları var sokak serserisi gibi davranmaya çalışıyor. dayak yiyip yere düşmüşken bir de adamın karısına laf ediyor. gram delikanlı değildir.
Ayağı kırıldığı için şanslı çünkü "ayağım kırıldı yoksa kazanırdım" bahanesi üretebilecek ve iyileşebilirse 4. maçı koparabilecek. Şanslı diyorum çünkü ayağı kırılmasaydı 2. round da nakavt olacaktı ve işi tamamen bitecekti. Ground and pound da yediği dayaktan sonra kazanma şansı yoktu, yorulmuştu da. Kendisine üzülmedim çünkü Poirier gibi karakterli bir adama bacağı kırıldıktan sonra dedikleri falan hiç hoş değildi, maç öncesi hadi neyse. Keşke böyle olmasaydı da nakavt oluşunu izleseydik tekrar. Şu an gözüken Poirier kemeri Oliveira'dan alır sonra da Poirier vs. McGregor 4 yapılır. Hiç istemesem de.
yine dayağı yemiş ağzı yüzü dağıldığı gibi ayağıda kırılmış artistin. arka arkaya çok mağlubiyet aldı yakında dövüşü bırakır.
düz dövüşçü değil şovmendir ayrıca. diğer dövüşçülere göre dev paralar kazanmasının nedeni de budur. maçtan önce yaptığı her tür konuşma, sataşma da planlıdır aslında. kızışma olsun, hakaret olsun. habib ten dayak yerken bu sadece bir iş diye söyleniyordu.