bugün

(bkz: entry nick uyumu)

Hayretle izlediğimdir.
Bir itham.

Iki gundur ne toz cikarttiniz be. Birazdan da diğer taraf ve yancilari gelir.

Hepiniz cok sıkıcısınız arkadaşlar kusura bakmayın.
adeta ikiyüzlülüktür. benim kardeşim olacak ve onun beynini (allah korusun allah kimseye vermesin) yerden toplayacaklar ben de gelecem bunu sözlükte anonim takılan 3-5 liseliye anlatıcam hea? bana inansınlar ve bana hak versinler diye ? bu alenen primdir. duygu sömürüsüdür. bunu seven veya sevmeyen kimse de kusura bakmasın.
görsel
ergen savaslari baslamis..
sahiden bu ne ya?
gercekten hayatta daha ciddi, daha kayda deger seyleriniz yok mu ki onlarlar ugrassaniz.
bence birbinizi yerken azalarak yok olun..
oğlum bak troll yapacağım diye insanların üstüne çok gitmeyin, herkesin derdi bilmem nesi var, kimin ne psikolojide olduğunu bilemezsiniz. kimseyle uğraşmayın sonra üzülürsünüz..
derdinizi sikeyim...
Eğer ki bozkurt toros (bkz: sürekli polemik yaratma çabası) sebebiyle 15 gün çaylak oluyorsa bu başlık sahibi ve 2 günden beri hemen hemen her dakika söz konusu kişinin nickaltına yazdıkları yazıdan dolayı bazı yazarlar neden çaylak yemiyor diye düşündüren olaydır.

Daha çok moderasyonun ikiyüzlülüğüdür.
Sizin sayfalarca yazıp yapamadığınızı kız tek kelimeyle başardı.

Bir bitin.
Sen kadına saldıracaksın o da susacak şimdi de araştırıp kadının açığını bulmuş başlık açıyor bir yerlerine kına yakar artık. Açık buldu ya.
Bu tartışmada iki taraf da umrumda değil ama
Şerefsizliğin bu kadarı da fazla.
Biri de demiş ki benim kardeşimin başına böyle bir şey gelse sözlükteki 3-5 liseliye anlatmam hak versinler diye beklemem.
Kimsenin sizin "ikiyüzlü" tesellilerinize ihtiyacı yok kafa dağıtıyor işte insanlar.
görsel
Bu sözlüğü seviyorum ya.
Entrylerden görüldüğü üzere herkesin ss arşivi bulunuyor.

(bkz: söz uçar ss kalır)
Olm var ya işsiz güçsüz tiplersiniz ajsjdk .
Dünkü açıklamasında ajitasyona yakın ifadeler kullanmasaydı, onu kırmadım şuna kötülük yapmadım gibi konuşmasaydı bu ss olmayacaktı belki de.
merhaba arkadaşlar, cocoon'a ve moderasyona ikiyüzlü denmiş. girip belirtmeden edemedim ki asıl ikiyüzlü olan uludağ sözlük üyeleridir. neden mi? şöyle anlatayım:

1- cocoon 47 ye 0 oy alırken iki gündür burada ağlayıp sızlayanlar neredeydi? neden girip eksiyi basmadılar? ben söyleyeyim; çünkü o zaman artı oy verenler zaten kendileriydi. her şey olağan akışında ilerlerken güzel bir sözlük kızına açık oylayıp yürümenin dayanılmaz hazzını ve hafifliğini yaşıyorlardı.

2- cocoon'un her entrysi yüksek oy alıyor bunu gördük peki dün kendini savunmaya çalıştığında bu onlarca artıyı verenler neredeydi, neden kendisine destek olmak yerine başlık sahibine artı vermeyi tercih ettiler? ben söyleyeyim; çünkü bu sefer de dayanılmaz hazzını ve hafifliğini yaşadıkları şey, birini incitmek, birinin üzerine toprak atmaktı.

yerdeki birine tekme atmak kolaydır. eleştiri okları birinin üzerine çevrilince fırsattan istifade herkes pisliğini kusmaya çalışır. dünkü olayda 47 oy almasını eleştirdikleri (haklı bir eleştiri olduğunu belirtelim) entrylerden daha saçma entryleri onlarca oy aldı ve prim yaptılar. kaostan kendine pay çıkaran insanlar her yerde varlar. mesela filmlerde görürüz, dünyayı zombiler bastığında insanlar yağma yapmayı, dükkanları talan etmeyi ihmal etmezler. bu da öyle bir şey.

bunları niye yazdım bilmiyorum. sadece iğrençsiniz ibneler diye haykırmak istemiş olabilirim.

“Şimdi ben buraya neden çıktım, niçin çıktım, nasıl çıktım, bunu izaha gerek yok, gördünüz yürüdüm çıktım ama çıkmamış da olabilirim, çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır, görünen köy uzakta değildir, buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik, bunlar bir takım uydurma laflardır”
(bkz: sözlüğün bu sene iyi mal yapması)

ile ilintili bir durumdur..

ulan bir kaç zekasız var ki itin götüne sokmamak için firenliyorum kendimi..

lütfen gidin beyin nakli fln yaptırın biz sizlerle ülke olarak tuvalete sıçmaya bile gidemeyiz..

durum çok vahim çok..
görsel