1. 1.
  The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir diyet içecek kolasıdır Coca-Cola Zero'nun bir versiyonudur. Bazı ülkelerde Coca-Cola No Sugar olarak satılmaktadır.

  içecek 2005 yılında yeni kalorisiz kola olarak Coca-Cola Zero olarak tanıtıldı. 2017 yılında, formül değiştirildi ve isim güncellendi, bu da bazı boşluklara yol açtı.

  Coca-Cola Zero, son 22 yılda Coca-Cola'nın en büyük ürün lansmanıydı. Küresel kampanya, yaratıcı ajans Crispin Porter + Bogusky tarafından yapıldı. Farklı bir lezzet profiline sahip olan Diet Coke'un aksine, standart Coca-Cola'dan ayırt edilemez bir tada sahip olacak şekilde pazarlandı.

  2017'de, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki satışların artmasına rağmen, Coca-Cola Şirketi, Coca-Cola Zero'nun, şeker içeriği eksikliğini vurgularken standart Coca-Cola'ya daha çok benzemeyi amaçlayan Coca-Cola Zero Sugar olarak yenileneceğini ve yeniden markalaştırılacağını açıkladı. Yeni formül ilk olarak Haziran 2016'da Birleşik Krallık'ta test edildi ve önümüzdeki aylarda diğer ülkelerde yayılmasını planladı.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola_Zero_Sugar
  ... sezer alvuroglu
 2. 2.
  içinde muhtemelen şekerden başka her şey olan kola çeşididir.
  ... masklavi