bugün

bunun bir sonraki versiyonu damla su içerek orucunu açmaktır. bence sadece milli içecekleri olan ayran içmeliler. diğerleri dokunuyor bu adamlara.

(bkz: yaramıyorsa içme kardeşim)
Zalimleri besleyen emperyalizme haddini bildirmiş validir, olayın akabinde Coca-Cola arayıp valiyi arayıp özür dilemiş hemen Filistin'den çıkıyoruz demiş. Teşekkürler sayın valim, teşekkürler Türkiye. işte hasret kaldığım lider.
vodka-fanta yaptığı söylentiler arasındadır.
protestoda nirvanaya ulaşmış valimizdir.
göt yalayarak dilini tahriş ettikten sonra vali olmuş kişinin yapacağı eylemdir.bir ülke düşünün ki bir valisi daha ne yiyip içtiğini bilmiyor.

yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz
yorumsuz.
fanta 70 lik di galiba.
ondan sonra akp'lilere geri zekalı deyince "millete küfür ettiler" diye zırlıyorlar. bizimki küfür değil ki evlâdım. hakâret bile değil lan. malumun ilamı!
vejeteryanım deyip hamburger yemek gibi bir şey la bu.
ancak türkiyede olabilecek eylemdir. olmuşturda.. ne diyelim (bkz: sike sürülecek akıl)
ülkeye sokmasınlar madem bu kadar düşkünler filistine o mallar bu ülkeye girdikten sonra zaten parası ödenmiş olmuyomu ? yani bu boykot ne diye adamlar yapğıyo abi işi biliyo varolsun kola *
baba ve oğulun vali fıkrasındaki gerizekalı valiyi hatırlatır.
coca cola nın satışına izin verenleri protesto etmeyerek daha da ilginç bir durum olmuştur.
(bkz: keskin zeka)
akp kafasıdır. hadi kitap okumuyorsun bari etiket oku.
bildiğin davarlıktır; hatta davar oğlu davarlıktır.

böyle davarlar bazı ülkelerde sırf hükümet yandaşı şakşakçı diye üst kademe işlere getirilseler de "katranı kaynatsan olur mu şeker..." çok şükür bizdeki davar öyle etkili bir makamda değilmiş.
(bkz: ben sana vali olamazsın demedim)
asıl anlayamadığım nokta coca-cola nın israille alakasının ne olduğudur. neyi neden ve nasıl protesto etmeye çalışıyor bu memleket acaba.
yapanın mesleğine bakıldığında ülkede kimlerin idareci olduğunu esefle tekrar anlamamıza yol açan olay.
adam vali arkadaş bir de. vay anasını ya. medyatik olmasına da oldun da dinoluğunla oldun be canım benim.
tropicana da içer bu şimdi.
(bkz: coca colayı oralet içerek protesto etmek)
içinde yaşamasak bayağı eğlenceli ülke aslında dedirten eylemlerden biridir. ya adamlara baktıkça başkasının adına utanmak haline bürünen tek kişi ben miyim diye merak ediyorum. amk evlatlarında beyin yok omurilik soğanıyla idare ediyorlar.
Fanta'nın da Coca-Cola'ya ait olduğunu öğrenirse; Fanta'yı da Sprite içerek protesto edebilir...
Tekirdağ, Tekirdağ olalı böyle bir kafa görmemiştir.böyle bir insanın vali olduğu ülkeden iyi bir şey beklemek saçma.
önceleri bir troll başlığı sandığım, haberin içeriğini öğrenince beni dumura uğratan olaydır. yeri gelmişken ekleyeyim:

akp döneminde gerçekleşmiştir.
zafer gazozu bulamayan garibanın işidir.

coca colayı zafer gazoz içerek protesto etmek en mantıklısıdır.

tiz tekirdağa zafer gazoz gönderilee!
güncel Önemli Başlıklar