bugün

alkolün içinde kola olması kadar saçma bir durumdur.
bu entriyi okuduktan sonra ismini zihninde şu ve benzerleri biçiminde çağıranlar olabilir.*, *
keske daha fazla olsa da alkole ekstradan para vermesek dedirten durum. hazir cola - vodka falan, fena mi olurdu? *
türk gıda kodeksi yönetmeliği ile ilgili olarak çıkarılan ve 30.10.1998 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 98/24 no.lu alkolsüz içecekler tebliği'nin 5/k maddesinde; "alkolsüz içeceklerde etil alkol miktarının en çok 5.0 g/l olabileceği" belirtilmektedir.

coca-colada ise 0.075 gram alkol bulunur. zaten fotoğrafda da "uygundur" ibaresini görmek mümkün.

ayrıca yediğimiz içtiğimiz bir çok şeyde alkol bulunduğunu ve bunların oranlarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Patates, yoğurt, ekmek felan yerken aklımızda bulunsun.

http://www.ntvmsnbc.com/news/388616.asp
zaten bilinen bir gerçektir. çoğu içecekte %0,1'in altında alkol zaten vardır. serbesttir, yasaldır.
beyinlerde bulunan allkoün verdiği uyusukluk hödösü.
günaha girmekten korkanların coca colanın satıslarını düsürüp cola turka ve zemzem cola satıslarını patlatacagı durumdur.amerika nın* duruma el atacagından korkuyoruz.
(bkz: houston we have a problem)
yesil medyanın ünlü fake haberlerinde başı çeken açıklama. cola , gazoz içenleri gunahkar yapmışlardı bir arada çok gülmüştük ailece.
Gerceklıgı bu sabah ıtıbarı ıle dogrulanmıs haber.
içinde gdo lu mısır şurubu olmasından kat be kat iyi olan durumdur. coca cola şekere boğuyor bizi. çocuk yerine koyar gibi.
rakı da cola olmasında, varsın cola da alkol olsun durumu.
eser miktarda alkolle kafa bulan var sanki memlekette.
kaldı ki eser miktarda alkol yediğin meyvede de var.
ben bir büyükle sarhoş olamıyorum hemşerim bu memlekette.
içiyorum içiyorum hep aynı bataktayım, hep aynı dertte, hep aynı kederde.
sen hangi kafadasın ki coca cola nın alkolü ile abdest bozuyor, namaz kılamaz hale geliyorsun?
kız arkadasıma sadece cola içirdim sarhos gibi olmustu kafası guzellesmıstı bende neden dıyordum.
lakin olmasada, kendimizin yapabileceği bi durumdur.
kolanın içeriğinin tam olarak açıklanmaması dolayısı ile inandırıcı gelen iddiadır.
şikayet edilmemesi gereken durumdur. adamlar iki liralık kolaya alkol koymuş, şikayete gerek varmı? dua bile ederim.
elmada da alkol var.
0.001 kadar-cıktır.
Bülent Ersoy reklamda Moon Walk yaptığı zaman anlamıştım ben bu Cola 'larda alkol olduğunu. şişede durduğu gibi durmuyor tabii.