bugün

1 aydır kolayı içmememe sebebiyet vermiş hadisedir. süpermarkette bir güzel kola almak için açarsınız dolabı, ancak eliniz gitmez. çünkü üstünde çirkin bir "Soner" yada "Fatma" yazmaktadır.
ismin abdülrezzak ise tabi bulamazsın.
ismimi bulamadığım için pepsi alarak protesto ettiğim durumdur.
Türkiye'de bukadar çok soner'mi var diye düşündürendir. Kardeşim bir buzlukta 50 kola varsa 40ı Soner'di yahu. Tüm sonerleri bakkal mahmut amcaya kakalamışlar.
derttir, çoğu insana derttir.

öyle ki sınıfsal farklılık gözetmeyen derttir. asgari ücretli ilkokul mezununa da, yüzlerce adamdan sorumlu üst düzey şirket yöneticisine de ismini aratır. büyüksün coca cola.

vay amk...
adımı kulağıma okuyanı sikeyim dedirtecek hadisedir.
lan gulsum bile var benim adim yok dedirten olaydir. onur ismini buldugumda uc dort tane almisimdir tabi, o ayri.
Abdurrahman'lar, Hilmi'ler çok mutludurlardır şimdi.
iyiki de yoktur dediğimdir. Benim ismim bana özeldir. Hiçbir ticari markanın üstünde de görmeye niyetim yok. Cocacolanın yaptığı insanlara ait sadece onlara özel olan haklarını kullanmaktır.
Ben var mıydım yok muydum bilmiyorum çünkü pek cocacola içmiyorum efenim.
Çok dandik bir uygulama bence. Var veya yok ne olur ki lan. Bi tabelacıya git tabela yaptır o kadar meraklıysan. isim için coca cola mı alınır. Alırsam da isim falan aramam.
Arkadasin dogum gunundeyiz herkese ask yazan kola geldi benimkinde osman yaziyodu. O anda ne kadar sacma bi uygulama diye dusundum.