bugün

istanbul'un bir çok semtinde bulunan baş belası hastalıkların tedavi merkezi.

Bende sol üst omuz altında buluna yağ bezesini ki tıbbi dilde lipom dedikleri şeyi tereyağından kıl çeker gibi aldılar. Ayrıca buranın en güzel yanı ücretsiz muayene olmamdı.

Yağ bezesi aslında gayet normal ve korkulacak bir şişkinlik değil ama benim yağ bezem anormal bir şekilde büyüdü ve artık uyuyamaz hale gelmiştim..

Yardım için link https://bit.ly/3gbc90O
Hacı hocaya okutupta geçiremediğim parmak arası siğilimi bir kaç dakika içerisinde temizlenmiş efsane hastahane.

Her zaman söylerim sağlığın asla ama asla gecikmesi olmaz. varsa bir rahatsızlığınız mutlaka öneririm.

Hafta içi kuzenimin basür tedavisi yine aynı klinikte yapılacak. Kuzenimin basürü sizin umurunuzda olmayabilir ama biliyorum ki bu rahatsızlığı çok fazla insan çekiyor.

Aksatmayın, korkmayın gidin tedavi olun.
Derimizde Human Papilloma Virüs- HPV olarak bilinen bir virüste yaşayabiliyormuş. oluşturduğu enfeksiyonlara da biz siğil Diyoruz. Bu cilt hastalığına da bu terbiye yoksunu virüz neden oluyor..
(bkz: siğil)
okutmakla, tuzlu suyla filan siğil geçmiyor. tedavi olmak gerek. ameliyattan filan korkuyorsanız ameliyatsızda tedavi ediliyor. tecrübeyle sabit. korkmayın deneyin.