bugün

Zamanında telden deli gibi oynadığım oyun.
görsel

Çok ender görülen bir beraberlik durumu başıma geldi.
Her güncellemede anası sikilen oyun. Güncelleme yapmasalar olmuyor aq.
Rakip olarak gelen çoğu oyuncunun bot olduğu oyun. Oyun başlıyor adamın anasını belliyorum derken oyunun ortasında herifin destesinden ne hikmetse birden benim desteme çok ters olan oklar çıkıveriyor.
görsel
brawl stars çıkınca gözden düşen eski efsane.
En bi sevdiğim telefon oyunudur. Bir de bunun bilgisayar versiyonu vardır minion masters.. ama tek bir eksisi bir nick değişimi 500 taş istemesidir!! Genelde bu oyunu oynayanlar en az 100-200 civarı yatırmılardır o kadar hırslanırsınız ki basit bir oyun için gerçek anlamda acayip paralar dökersiniz en yakın arkadaşım buna örnektir.. (bkz: para dürtüyor)
Aktif oynayan var mı içinizde?
görsel
tüm kartları topladım, yeşil taş 3100 civarında, kupa 4700'lerde.
sezon sonu lig sıfırlanması son güncelleme ile daha mantıklı olmuş oyun.
kart isteklerinde sürekli büyücü ve domuz binici istenmesi sinir bozucudur.
Tek kelime ile harika.
uzun süredir oynadığım tek oyun. clash of clans gibi saatlerinizi almıyor, diğer online oyunlar gibi gelişmek için para yatırmanıza gerek yok.
tek sıkıntısı 4000 kupadan sonra 4900'a kadar çıksanız bile sezon sonunda tekrar 4000'e sıfırlanmasıdır.
Sağlam bir klan arayışında olan değerli dostlara aklıbaşında ve belirli yaş üstü insanların olduğu aktif bir klan önerebilirim. oyun güncellemesiyle birlikte yeni sürüme uyum sağladık, uyum sağlayamayanları da çıkardık. şimdi gayet kaliteli bir ortam oluştu. 

klan ismi: hava piyadeler
klan etiketi: #2c2cv28y

yalnızca davet üzerine kabul ediyoruz, gelmek isteyen sözlükten geldiğini belirtsin muhakkak alırız, tabi en az 2200 kupa olması şartı var. bu şart bağış uyumu için var, bağış konusunda olabildiğince bonkörüz.
Şu klan savaşına ısınamayan bir ben miyim arkadaş.
Verilen sandıklar belirli argoritmayla düşüyor oynadınz oyuna göre değil. Hatta play storede bazı uygulamalar var hangi sırayla ne sandık düşeceğini görebilirsiniz.
gergin uykulardan kör gecelerden...
hedef ilk 200 e girmek.

görsel
hakkını veriyoruz oyunun. evet.
görsel
görsel
Güzel oyun. Bağımlılık yapıyor. Oynamadığım gün yok. 11 level 11. Arena’nın ortalarındayım. 14 efsanevi var. Eheheh.
yok mu beyler oynayan?
görsel
ilk defa bir oyunu bu kadar uzun süre oynadım. 4000 den sonra sürekli sıfırlanması bir yerden sonra sıkıyor. 7 aydır 4000-4400 civarindayım.
arada bir kafa dağıtmak için oynadığım oyun. mücadelelerin kısa sürmesi zaman israfını önlüyor. para yatırmadan da gayet başarılı olabilirsiniz.
Son güncelleme ile biraz bok olmuş sanki.