1. 1.
  shaya mağazalar zincirinin cıncık bıncık ünitesidir efendim. accessorize mağazasının daha makul fiyatlarla satış yapanıdır bir nevi. ingiliz menşeyli bu mağazalar yurdun çeşitli yerlerine serpilmiştir.

  bursa'da carrefoursa'da yer almaktadır. hele indirime girdiğinde pek tatlı olmaktadır ki, tadından yenmez. cuma günü arkadaşların kışın 55 ytl karşılığında aldıkları çantayı 25'e kapatmama ve yapılan diğer takviyelerle kışlık çanta stoğumu tamamlamama sebebiyet vermiştir.

  yüzde elli indirime rağmen aksesuar fiyatları cep yakabilse de kendimizi tutmamız zordur. erkekler anlamaz efendim.*
  2 ... dalgali kur
 2. 2.
  bir erkek olarak, yalniz takildigim zamanlarda uzaklardan izledigim, ama malum olaydan sonra * mudavimi olmak durumunda kalip, "yahu insan erkekleri dusunup de iki iskemle atmaz mi buraya?" dedigim aksesuar, incik boncuk dukkanlari. hemen her avm'de cikar karsiniza, bir zaman sonra sikilirsiniz, ama kiz arkadasiniz o kadar mutludur ki ordayken, siz de onu mutlu gorunce kizamazsiniz, sevinirsiniz. yaa sozluk, boyle iste...
  1 ... tata
 3. 3.
  bir süredir 15 yaş altı bıdıklara hitap eden incik boncuk dükkanı.
  2 ... ignesi kirilan sivri sinek
 4. 4.
  pazar malına yakın ürünler satan dandirik mağaza. *
  1 -1 ... busa
 5. 5.
  iflas bayrağını çeken aksesuar mağazası. isabet olmuş. türkiye'deki şubeleri zaten kötü malları fahiş fiyatlara satıyordu.
  ... nil nil nil