bugün

erkek kişisinin gizli gizli kadın kişisinin kremlerine dadanacağı bir ilişki durumudur.
aşk zaten cinselliğe aykırılıktır.
türk erkekleri genel olarak bakıldığın da iki algı da durur:bir sevgilim benimle sevişsin iki evleneceğim kız bakire olsun.hal böyleyken ortalıkta bir garipsenmenin olması da normal.e karar verin siz de doğu musunuz batı mı?
Olur. Erken cinsellik aşkı yutabilir. Görmeden aşk için dokunmadan cinsellik yaşanabilir. iki insan arasında özel bir şeye dönüşür.
SEViŞMEK SEVMEKTEN GELiR SÖZÜNÜN BiTTiĞi YER.

edit: bazı yazar arkadaşların merakını gidermek için yazıyorum. şimdi abilerim, ablalarım...
aşk olmadan yapılan seksin hayvanların üremesinden farkı yoktur.
aşkla yapılan seksin adına sevişmek diyoruz ki, sevişmeyi tanımlamak gerekirse; birbirine aşık, birbirinin ruhunu da seven iki bireyin icra ettiği, karşılıklı iki tarafın da hem ruhsal hem de cinsel tatmine ulaşmasını sağlayan eylem diyebiliriz.
cinsellik ve aşkın bir arada olamayacağı savunulur erkeğin kadınıyla sevişmesi aşkın önünde en önemli engel olarak görülür halbuki aşk sevgiyle beslenir güven anlayış sadakat ile yoğrulur cinsellikle doruğa ulaşır bunlardan birinin eksikliği sorunların en önemli çıkış noktasıdır.
ister cinselliği çıkar istersen de güveni ama bir şeyin tam olmasını istiyorsan bir şeye dokunma kimse yarım elma yemek istemez yarım yarım yaşamakta..
Evlenmeden olmasi gereken durumdur.
Cinsellik olmadan ask olur. Aşk göz göze geldiğinizde başlar, aşk aslında masum dur, insanlar bunu ucuzlaştırır çirkinlestirir, zamanı gelince cinsellik de olur ama, masum başlar. Ilk görüşte cinsellik düşünüyosa, o aşk deildir bence. Kalbi agriyosa her gorup de konusamadiginda, iste o ask tir. Ask tan da hayir yok, olsa ne yazar.
aşkın evreleri ile alakalı bir durumdur.

ben aşık oldum dibimi dövdürmeliyim diyen kız ile nasıl yatağa atarım diyen erkeğin yaşadığı elbette aşk değildir.
(bkz: oldu oldu olmadı çay demleriz)
bir yanı eksik aşktır.

hayır ben de bu mantığı anlamıyorum. efendim, gerçekten aşıksan cinsel manada bir şey hissedemezsin, yok efendim seks hayvanca bir dürtüdür, gerçekten seviyorsan ona bunu yapamazsın vs. iyi misiniz lan siz?

aseksüel misiniz hepiniz? ya da sevgili kişisini anneniz, kız kardeşiniz yerine koyup mu seviyorsunuz?

sevdiğin insanla evlenince yapıyor musun bunu? yapıyorsun. o zaman hayvanca olmuyor ama. veya "ben seni çok seviyorum nermin, evlenmiş olsak da sana bunu yapamam, hislerim çok derin" diyor musun? hiç alakası yok. o zaman bu laflarla gelmeyin kardeşim.

ülkemizde bir toplumsal baskı var bekaret konusunda, her ne kadar onu arzulasam da yapmamamız daha doğru de, onunla evlenemezsem ve bekaretini kaybetmiş olursa ileride sorun yaşamasını istemiyorum, o yüzden yapmıyoruz de canımı ye.

hayvancaymış da, insan gerçekten sevdiğini arzulamazmış da. hadi lan oradan.
Evlilik öncesinde aşırıya kaçılmaması taraftarıyım oda tamamen evliliğe bir heycan kalması içindir çok tanıdığım insan var evllikten önce karı koca gibi olmuş ancak evlendikten sonra sex hayatlarının heyacanı sönmüş ve evlilikleri bitmiştir cinsellik evlilik içindr sevgililik içinde çok büyük öneme sahiptir doya doya yaşamalı acele edilmemelidir .
Aşk olmadan meşk olmaz.
selcuksuz galatasaray alexsiz fenerbahce fernandessiz besiktas gibidir.
menfaatlerin içinde olduğu aşktır. aşkı tamamlayan olay cinsel istektir.
erkeğin en fazla bir buçuk sene dayanabildiği aşktır.
cinsellik vardır ancak bastırılmaya çalışılıyordur.
böylece aşk daha da artacaktır.

lakin sabredebilenlere selam olsun.
erken boşalmaya delalettir.
şekersiz çay gibidir, her zaman eksikliğini hissedeceğin bir lezzet olarak kalır.
Aşkın ilk gecesi bile gerdek ile başlar.
platonik başlayabilir.. aşkların en gerçeğidir...
Asklarin en temizi en masumudur.
Olur arkadaş bal gibi de olur, olmazsa olmaz diyenler halt etmiş.
Polenlenmemis cicek gibidir.
Cinsellikle birlikte son bulabilir ya da alevlenebilir.
aşk=cinsellik olarak tanımlanabilecek hadisedir. aşkın tanımı budur kanımca. gerek yok böyle şeylere. çak geç.