bugün

bu tipler herşeyi yapar. laf atar, taciz eder, istismar eder. sonra birisi özgürce yaşadığında çat yapıştırır orospu sıfatını. sonra bunlar bir de karısı, kızı birşey yapmasın ister. ey dallama senin gibi bir sürü hanzo varken, karını kızını rahat bırakırlar mı? işin özü empati şart, hoşgörü şart.
bamya kompleksinden ileri gelir.
bir kısmının tepkisi, malum cinsel özgürlüğün bir parçası olamamaktan ötürü gibi geliyor bana. bilemiyorum tabi ama, tam emin değilim.
geri kafalı düşüncesidir.
yanlıştır. ben bir erkek olarak dürüst olup nedenini söyleyeyim bizim azgın tekeler hem tipsiz hem karaktersiz haliyle hiç bir kadın sevişmiyor bunlarla bunlarda çamur atıyor izi kalıyor.
orospi çıcıklarının işidir.
kimse kusura bakmasın ama; bu memlekette göte göt denir...
cinsel özgürlüğün yaşanılış şekline göre değişiklik gösterebilecek söylemdir. yıllardır birlikte olduğu sevgilisiyle cinsel özgürlüğünü yaşıyorsa eğer söylenmemesi gerekir ama tanıştığı her adamla ilk,ikinci ya da üçüncü geceden koynuna girip; sonra bu değilmiş aradığım dur bir de şunu deneyeyim,aman bu da değilmiş acaba şu mu? tarzında olanlar içinse düşünülesi durumdur.
islam'ı cariyelik sisteminden dolayı itin şeyine sokanların özgürlük adına, söylenmemesi gerektiğini ifade ettikleri sözdür. ancak bu çabaları beyhudedir. doğru olan, söylenmeye devam edecektir.
erkeğin yaşaması sonucu elinin kiri olan olay kadının yaşaması sonucu namus meselesi haline gelen ve ardından söylenen bir söylemdir.
Bir erkek kadar kadının da hakkı vardır kendini bilmeye, tanımaya ve sonucunda benliğini doyurmaya.
cinsellik bir tercih biçimidir. orospuluk tercihlerin şahıslara denk gelmemesindeki karakterde gizlidir.
yanlış eşleştirme yapmaktır.

çünkü hiç bir orospu sandığınız kadar özgür değildir dostlarım.
bunu diyen erkekse kendini jigolo olarak görüyordur muhtemelen, bayansa kendini görememiştir bile, ahhh safım ahh.
Cinsel özgürlüğünü yaşayan erkeğe pezevenk diyemeyip çapkın deyip çifte standart uygulayan söylemdir.
erkekler arasında, motor lan o tabiridir. bu yakıştırma doğaldır.
zamanında annesinin cinsel özgürlüğünü yaşamasına ne tepki verdiğini merak ettiğim insanın bütün sevgililerim bana versin ama karım bakire olsunculara laf atmasıdır. al birini vur ötekinedir. biri kahverengiyse öbürü lacivertidir.
Islâm da bir kadının evlenmeden ilişkiye girmesi yasaktır.
Kadınları zinaya karşı cesaretlendirmek için cinsel özgürlük demeyin şuna. Öyle bir özgürlük yok. Adam gibi evlenirsin, eşinle helal dairede istediğini yaşarsın. O dediğinizi ilke edinmişler yüzünden ortalık gayrımeşru veled kaynıyor.

Bacınız da cinsel özgürlüğünü yaşasın o zaman. Hadi bakalım.
kendi cinselliğini evlilik dışı, din dışı, yasa dışı ya da ahlak dışı yaşamaktan hiç çekinmeyen, ancak aynı şeyi kadınların yaşayamayacağını düşünen orlayan çocukların beyanı.
Sizene be kadın cinselliğinden yazık.
Yukarıdaki entry de evlenmeden kadınların cinsel ilişkiye girmesinin islam da yasak olduğunu yazmıştım fakat erkekler içinde aynısı geçerlidir. Uzun lafın kısası isteyen istediğini yapabilir fakat islam inancı olan birisi günah işler.
kadini esya gibi goren, deger vermeyen, birey olarak gormek istemeyen geri, ahlaksiz, yobaz kafasidir. din kilifi da cok kullanislidir bunun icin! kadin sizin maliniz degil, kiminle nerede ne yaptigi sizi ilgilendirmez! kendisi erkek diye her boku yiyebilir zira ahlaksiz gelenekleri ve inanci buna olanak taniyor!

cok hassas isen gider kendin gibi birini bulursun yavsak!
Google dan arattım,kopayala yapıştır;
para karşılığı olsun olmasın birçok erkekle düşüp kalkan, kolay elde edilen, kötü ahlaklı kadın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar