bugün

bence kapalı giyinmektir. plajda, sahilde taciz olmuyor.
kapalı giyinince sakladığı birşey mi var acaba diye merak ediliyor olabilir.
annedir. o adamı adam gibi yetiştiremeyen annesindedir suç.
hiçbir sebep tacizi meşrulaştıramaz. cüretkar dekoltesi, şuh bakışları, şen kahkahaları, medeni durumu vs. aksi hali oldukça ender olduğu için erkek --> kadın tacizi üzerine konuşuyorum. 'böyle de giyinilmez ki!' 'böyle oturulmaz ki!' diyor ya.. he amk. çük bi sizde var dimi?
oncelikle acacagin basliga yapacagin tanimi ve o guzel mantigini sikeyim.

cinsel tacizin sebebi hayasizlik aptallik cahillik yobazlik irticacilik vahsiliktir.

bu basliga atilan tanima gore, kapanmayi tercih etmis kiz kardeslerimizin tecavuze ugramasi hakli bi sebeptendir, keske sen benim yakinlarimda olsaydinda senin agzina sicsaydim sevgili ekonovich.

bu basligin sahibince yapilan tanim, tamamen sacmaliktir.
Yetiştirilme tarzı.
Kadını hep saklamak, kapatmak. Buna karşılık erkeğe küçüklükten beri her istediğini elde edebileceğini öğretiyorsun. Düşünsene. Erkeğin hiçbir istediğine hayır denmiyor. Hadi göster amcalara pipini diyorsun ve bunun için övgüler kazanıyor. Daha çocuklukta organının dünyadaki en önemli şey olduğunu öğretiyorsun.
Masayı hep anne-kız kardeş hazırlıyor, kaldırıyor, evi topluyor yani kadın bilinç altında "bana hizmet etmesi gereken" diye kodlanıyor.

işte erkek bir kadını istediğinde bilinç altında "benim organım en önemlisi, kadının hiç bir önemi yok. Kadın bana hizmet için var. Bana hayır diyemez." Düşüncesi var.

Tamam elbette kadın ve erkeğin cinsel güdüleri farklı. Tamam elbette biliyorum erkeklerin bizden kat kat daha cinsel isteğe sahip olduğunu. Hatta bu onlar için bir ihtiyaç evet. Ama hiçbir şey sözlü yada cinsel tacizi meşru kılmaz. Açık giyersen tecavüz ederler diye bir şey yok. insanın, bir erkeğin de sahip olduğu ve onu hayvandan ayıran tek şey "irade" sahibi olmasıdır. Her istediğini elde edemezsin. Hele bunu sırf cinsel organın dışarıda diye hiç yapamazsın. Kendini kontrol edeceksin. Hayvanlaşmayacaksın. Bir kadına bakarken önce annen, kız kardeşin, halan, teyzen, kuzenin gelecek gözünün önüne.
Nasıl her erkek tecavüz etmiyorsa, iradeli oluyorsa sen de olacaksın bu kadar.
bir tatmin normal şeklinde yaşanmazsa sapkınlık şeklinde dışa yansır. bu taciz olur, tecavüz olur. hatta normal şartlarda tatmin gerçekleşmezse kişilerin sapık olacağı kapalı toplumlarda gayet açıktır. bunlar açıktan yaşayamadığı için gizliden ve normalin dışında bunu giderir. mesela aile içi ensest kapalı toplumun ürünüdür, tecavüz de buralarda çok olur. her etki bir tepki doğurur desek bu yanlış olmaz. mesela kapalı toplumlarda bunu çözmek için çok sert yasalar koyarlar, toplumu korkutmak en temel amaçtır. mesela herkesin önünde birini keserler, taşlarlar, idam ederler, kırbaçlarlar. burada amaç suçu işleyen kişiyle sınırlı değildir, bir nevi diğer insanları korkutup buna engel olmaya çalışmaktır. yani temel sebebi kısıtlayıcılık ve bunun etkisinde normal tatminin dışına çıkmaktır. hatta ben seksin bile bir bozulmanın ürünü olduğunu düşünüyorum( zevkin değil yalnız kişiler üremekten de zevk alır) yani bu bile bir bozulmanın ürünüdür. çünkü insan bir nevi anormalliğini bu şekilde gidermeye çalışmış gibi duruyor.
hormonların yükselmesi, haliyle cinsel isteğin artması akabinde gelen abazanlık ve potansiyel tecavüzcü coşkun'a dönüşümdür. ya da bir diğer şekilde ;

cinsel hayatı sıfır olan bir herifin, yokluktan kaynaklı sapık olmasıdır. en ufak şeyden tahrik olma durumları vardır.
cinsel sapkınlık.
Seksin tabu olması ve isteyen herkesin ulaşamaması.