bugün

uzanamadığı ciğere mundar diyen kedinin, yaftalamasıdır.
ayrıca; başlık entry ve nick uyumu çok manidardır.
çamaşır suyu dolu leğene topuklarından tutularak batırılıp vaftiz edilmesi gereken canlıdır.. bak insan demiyorum canlıdır diyorum..
genelde ateist kızlardır.
Tenasül uzvu pis kokan kızdır.

(bkz: kokladın mı da biliyon)
iğrançtır.. ne kadar güzel olursa olsun gemiyi limana yanaştırmadan önce iki kere düşüneceğim kızdır.. ya da otuzbir çekerim daha iyi ya..
bir de bu kızlar bak ben seninkini yalıyorum, sen neden benimkini yalamıyorsun derler.
bir gun basinizi o hep sokmak istediginiz cinsel organinin ta dibine sokar da hepiniz raharlarsiniz insallah. Boylece her seye burnunuzu soktugunuz gibi oraya da sokmus olursunuz. Eksik kalmayin.
o durumda bile istediği erkeği elde edebilecek olan kızdır. türk erkeği detaylara takılmıyor çünki. kokusu değil işlevi muhabbeti.
orkid'in platnium modelini kullanması gereken kız modelidir.
(bkz: Kokuyu hapseden teknolojisiyle üçlü koruma sistemi)
ilerki evresi blue waffle olması muhtemel kızdır. *
(bkz: blue waffle)
türbanlıdır.bu sıcakta o pardesülerin altında ne hale gelir o organ.
sıcaktandır, başka sebeb uyduran adi bir şakirttir. hayır benim taşaklar da şuan leş ama kimseyle zikiştiğim yok.
aşağıdaki listeye ait kızlardan biridir ;

1) bakımsız bir kızdır,
2) abaza bir kızdır, seks onun için piyangodur,
3) türbanlı bir kız olması muhtemeldir (günahını almayalım, sadece sıcaklarda çok terleyebilir içerisi)
4) hastalıklı bir kız olabilir ( çok erkekle birlikte olan kızlar, özellikle seçici değilse kesin kokuyordur)
5) çocuk aldırmış olabilir,
6) adet olabilir,
7) temizlik, aile tarafından çocuğa işlenen bir eğitimdir, bu yüzden ailesi muhtemelen elit ve temiz bir aile değildir,
8) temizlik aynı zamanda imandan gelir, bunu bilmeyen birisi kokmaya meillidir,
9) el-ayak tırnaklarının bakımına özen göstermiyordur ( sonuçta götüne sahip çıkamamış)
10) kimyasal bağımlılıkları olabilir ( eroin, kokain, uyuşturucu)
11) %95 ihtimalle sigara kullanıyordur,
12) kuaföre gidip paket yaptırmak yerine, jilet kullanıyor olabilir,
13) uzun süredir sevgilisi olmamış olabilir.

edit : 1 dislike cinsel organı pis kokan kız.
ya ne kadar ayıp şeyler bunlar, burda konuşulacak konu mu bu allah aşkına, kokan gitsin azcık hijyen nedir öğrensin, koklamak istemeyen de koklamasın kardeşim, bize ne elalemin kokulu şeyinden tepkisinin verilesi konudur.
orta doğu da ve afrika da çok rastlanan bir durum ırk ile alakala olup olmadığı bilinmez ama asya ve avrupalı kadınlarda pek bulunmaz bu koku araştırılmaya ihtiyaç olan bir konu, mantar hastalığı bulunan kadınlarda çok rastlanır.
(bkz: vajina kokusu)
Er kişi azmış ise problem olmayandır. Ayrica, Kadin pis ise ve koku bakteri kaynakliysa iğrenç olandır. Ama kadin temizse ve erkek vajinal salgı kokusundan rahatsızsa bir durup düşünmelidir. Hormon testi de tavsiye edilebilir.
paspas atması gereken kızdır.
sanane yarram seklinde cevap verebilmesi ihtimal dahilindedir.
kokusunu alacak kadar yaklaştıysan katlanacaksın lan deme hakkına sahip olan bayandır.
Ulan ekşi 'ye girdim önce aforizmalar uçuyor havada, az olgunlaşın ağa bu nedir gece gündüz çıkamadınız şu konulardan. Az medeniyet yolunda adımlar atın, evrime falan uyun. Maymun gibi yaşayıp gideceksiniz. Aa muz aa meme!