bugün

bir türlü anlaşılamayan neden. sonuçta bu organların ayıp ve görülmemesi gerektiğini şekillendiren, bunu bilinçaltına işleyen ve ahlak normlarını da koyan insan.

ha gözümüz görünmüş, ha götümüz? ha çükümüz görünmüş ha kolumuz? ayrıca cinsellik ayıp mı? iki insanın bir canlı dünyaya getirmesi neden ayıp olsun ki? s.kicem bak normlarınızı, hepimiz çıplak gezelim. ben başlıyorum. evet.
(bkz: tekstil lobisi)
incir yaprağının suçudur.
hepimiz dal taşak gezelim am göt meydanda olsun.

ayıp dediğin nedir yahu.
kıldaki alametten ötürü keramet.
Geleneksel düşünce olması.
(bkz: karşı cinsin libidosunu tetikleyen etmenler)
her gün açıkta göt görsen, meme görsen kalır mı onun cazibesi çekiciliği.

duyarsızlaşır, seks yapamaz hale geliriz.
bir ahlak göstergesidir. görünmesi haram kılınan yerlerdir.
Ayıp olmasa önüne gelen sallaya sallaya gezerdi. Çoluk çocuk var dışarıda birader, bırak da ayıp sayılsın.
çünkü biz ona cinsel organ değil yarrak, am gibi isimler taktık.

neden mi?

(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
o son elmayı yemeyecektin. ondan oldu bunlar hep.

(bkz: genesis)
bir turlu anlayamadigim nedenlerdir. birakin sallaya sallaya gezsin, ne var? bi yerininize kacacak diye mi korkuyorsunuz? * ben mesela her ciplaklar plajina gittigimde gunes gozluklerimin altindan didik didik izlerim herkesi, size de tavsiye ederim.
sadece tahrik başka bişey değildir.

çıplak olduğumuzu düşünelim;

+kız şu adamınkine bak yere değiyor,
–o bişeymi nalan geçen gördüm adam piton gibi boynuna dolamış,
*şermin canım senin herifinki ne öyle tadım çekirdek gibi...vs...
osmanlı kültür mirasıdır. osmanlıda mastürbasyon yasak olduğu için (kelime yasak, kullanmak) ebced hesabında karşılığı el-çekmek yani 31 denmiştir.

(bkz: burun): abdülhamit'in burnu büyük olduğu için bu kelimenin gazetelerde kullanılmasını yasaklamıştır.
(bkz: tahtakurusu): tahtakurusu kelimesi okunurken " (bkz: tahtı kurusun)" olarak anlaşılabileceği için yasaklanmıştır. gibi. örnekler bitmez tabi diğerleri;

cumhuriyet: neden yasaklandı izah istemiyor sanırım.
Suikast
anarşi
dinamit
dinamo
infilak
kargaşalık
Kanun-u Esasi
müsavat
istibdat
beynelmilel
veliaht
mebus
yıldız
evvel zaman içinde süt reklamı vardı. inegin memeleri görünüyordu retük yayından kaldırdı. çocuklar yetişkin insanlar göre inegin memelerini fark edebiliyor. düşünsenize reklam filminde oynuyorsunuz topa vururken taşaklarınız sallanıyor. komik bir durum olurdu.

paraşütle çıplak atlarken kameraya çekmişler seyret . ------> https://www.youtube.com/watch?v=9BSIOnLPIno
Cevap başlıkta cinse özel olduklarından olabilir mi ?
kişi tarafından çok sevildikleri içindir. çükünü sevmeyen varmı?
Ne demek ayıp be? Onlardan daha sanatsal bir şey mi var?
Seks şeysi olduğu için ayıp olan organlardır sanırım.

Ama bence kedi, köpek, esek, at, vs. bunlar külot giymeli.

Kedi bu entry i görse alnımdan öper şerefsizim.
sadece müslümanlara özgü tavır haline gelmiştir...