bugün

bunu yapan insan olamaz.

lan nasıl seversiniz hala seviştiğiniz kızı. olum başkası şey yapsa kız kirlendi dersin kendince de, sen yapınca
nasıl kirlenmiş oluyor... hayır ellerin kirliyse o zaman mesele yok... ( bu iğrenç espiriyde yaptırdınız ya bana)
akıl var mantık var diyecem ama her ikisinin de bu başlık altında bulunması çok zor.. ( ilk entry için )
neyse biff kaçar ...
Gerçi şöyle bir şey de var bir erkek olarak "sikişmek" veya "sikmek" ile "sevişmek" kelimelerinin ayrı olduğunu düşünüyorum. Sevişirken ya adı üstünde ingilizce'de bile bu "make love" oluyor. iki vücudun birleşmesi, birbirlerini sonsuza dek tanıması. Eğer bir gün gerçekten sevecek birini bulduğumda ona bunun ne demek olduğunu öğreticem. Bazı şeylerin niyeti başkadır. Önemli olan da budur.
evlilik sevgiyi öldürüyor diye biliyorken Allah Allah sevişmekte mi öldürüyormuş dedirten başlık.
kafalarındaki kirli düşünceler yüzünden cinsellik kadar masum bir davranışı da kirleten sapkın kişilerin düşüncesidir. ancak ne yazık ki onlara göre kızlara şişme bebek mualemesi yapan şerefsizler değil, sevdiği erkekle sevişen kızlar sevilme hakkına sahip olmazlar.

cinsel ilişkiye girilen kızın sevilemeyeceğini düşünenler kalp damarlarında problemi olanlardır. çünkü muhtemelen kalpleri kanı beyinleri yerine bir taraflarına daha çok pompalıyordur.
12'den sonra bal kabağı olmadığı müddetçe problem göremedim ben.
normal durumdur. açıkçası bu başlık neden açılmış anlayamadım. bir erkek, sevdiği kişiyle cinsel ilişkiye girdiyse devamında neden sevmeye devam etmesin ki o kızı? normal bir durumdur bu.
cinsel ilişkiye girilen kız sanki başka bir kız oluyormuşçasına davranmak saçmadır.yine sevilmelidir.daha da sevilmelidir.sevilmemesi için hiçbir neden yoktur.
ilişkiye girilen kızı tek kullanımlık sanmak veya sadece birşeyler yaşamak için onunla beraber olmak insanlık göstergesi değildir. doğru olan cinsel ilişki olsun olmasın bir insanı gerçekten sevebilmektir. bunda tuhaf olan birşey yoktur. *
cinsel ilişki öncesinde hali hazırda sevilen bir kız ise, sevgili ise, olağan durumdur. sevmek çok basit bir şey olarak görülüyor sanırsam. birisi ile sevişmiş olmak o sevgiyi, o yaşanılan şeyden sonra hala sevebilmek mertebesine taşımaz. taşıyorsa da, taşıyanın sevgi anlayaşında bir arıza var demektir.

sahi bi gönül vardı, hani sevmek için en önemli olan şey, ne ara sol göğsün altından bacak arasına kaydıda seviştikten sonra vazgeçer olduk?
sevgi sözcüğünün ve sevmek fiilinin anlam karşılığını öğrenmesi gereken yazar başlığıdır. cinsel ilişki zaten sevginin bir sonucu yasanmalıdır. aksi durum zaten hayvanlıktır. birbrinin sonucu olan durumlar birbirini öldürmez, hatta besler. ben beşyüzbin kişi ile birlikte olayım benim hatunuma ben bile el sürmemiş olayım zihniyetinin, yobaz düşünce yapısının ürünü olan bu başlığa verilecek tek cevap şudur; deve kuşunu bilir misin?
iğrençliktir. ay bir kere seviştikten sonra aynı kızla tekrar nasıl sevişiyorsunuz anlayamıyorum?! keşke kullan at modelleri olsa şu kızların, siz de benim kullanıp atabilirsiniz o zaman.
cinsel ilişkiye girilen kızı sevmek imkansızdır artık kadın olmuştur çünkü.
harikulade bir başlık daha...

şimdi bu başlığı açan arkadaşın babasına anasını sevip sevmediğini sorarız, böylece başlığın ana fikrinin biraz kafayı yemiş bir duruşu olduğunu anlarız.
sadece sevilen kızla ilişkiye girildiyse normaldır. Aşık olunan kız ile ise farklıdır sevilmeye devam edilir.
hayat kadınlarının neden hala nesillerinin devam ettiğini anlamama yardımcı olan başlıktır. demek ki evlendikten sonra sevdiğin kıza el süremediğin için hayat kadınlarıyla birlikte oluyorsun. demek ki neymiş hayat kadınlarına para yedirmemek için sevmeden evleneceksin arkadaş. görücü üsulu falan olacak aile zorlamasıyla olacak.
gönül bu noktada biter. penisin aşkıdır artık.
"ulan deyyus zaten o bütün peşinde koşmalarının sebebi buydu dingil al işte yapacağını yaptın ya sev ya terk et" denilesi durumdur. cinsel ilişki için 80 takla atan ergenin bulup bunaması halidir. geçer. otur bir su iç yeğenim.
"skip kenara attıktan sonra hala sevebilmek" abes doğrusu. insan sevdiğini siker mi hiç?
onu hep sevebilmek için hiç bir zaman sikmeyeceğim.
(bkz: töbe estafir)
cinselliğin ihtiyaç olmadığını bilen insandır. böylelikle yanındaki de insanlıktan çıkmaz.
bu türde düşünen mikik beyinli erkekle yatan hatuna acınıp, erkeğin sevmemesi için dua edilmesi gerekendir.
cinsel ilişkiye girdiğin kıza bağlıdır *, senin amacına bağlıdır *, olayın gelişmesine bağlıdır * efendim.

şimdi başlığın yetersizliği nedeniyle
1-kız orospu olabilir.
2-senin amacın o işi yapmış olmak olabilir.
3-olayın gelişimi para ile olmuş olabilir.

bunlar olayın içinde ise o kızı sevmenin imkanı pek de yüksek değildir tabii ki.

fakat;

o kızı sevdiğin insan olarak düşünürsen eğer, böyle şeyler insanı birbirine yaklaştırır diye düşünürüm ben. mesela ilk öpücüğü bir hatırlayın derim. * * bu ufacık şey bile iki karşıt kuvveti birbirine yakınlaştırır. kaldı ki ilişkiyi sevdiğin biriyle yaşadıktan sonra yakınlık hissi doğru orantı ile artacaktır diye düşünüyorum.

(bkz: ben daha onsekizim)*
kızları tek kullanım gören erkek zihniyetinden çıkma söylem. ne yani soğuma seni seviyorum dedikten sonra soğuması lazım.
mümkündür. soğuma durumu yalnızca, ejakülasyon sonrası deprasyon dönemine denk gelmektedir. *
en üst seviyedeki über ergenin yapamayacağına inandığı durumdur. sevişmek aşkın meyvesidir.
Beyni zar olan şövanist erkeğin işini bitirdikten sonra yapamayacağı şeydir. Bugün de böyle başlıklar çok gerçekçi geliyor.Alın böyle erkekler varken kadınlar günü der gibi.
güncel Önemli Başlıklar