bugün

Cinlerin sarki soyleyip, islik calip, sesli muzik dinleyenlere geldigi gercegidir. Herkes bilir ki cinler hamam gibi, komurluk gibi depolarda yasayan canlilardir. Fakat bir ses duyduklarinda hele ki geceyse hemen sinirlenip sese dogru gelirler. Ses cikarsk kisiye musallat olabilitesi yuksektir. Zira rahatsiz edilmeyi hic sevmezler...
doğru değildir. sese gelen zombilerdir.
doğru değildir. sese gelen meleklerdir. *
Gece olmasıyla birlikte yüzümüze tokat gibi çarpan gerçektir. Az öncede benim odaya uğradılar parti var sanıp gelmişler. Kapı dışarı edip hallettim.
doğru değildir, sese gelen komşulardır.
doğru değildir. sese gelen ahlak polisidir.
gecenin bu saatinde başlığı açan yazar ile ilgili fantazi kurmama neden olan söylem.

tırstım lan.
bu saatte söylenmeyecek söz bütünü.
evde takır takır ses duymaya başladım ve kaşıntı tuttu.
cin is coming.
yalandır.

olm öyle bi şey yok ulan, inanmayın.

korkutmayın insanları.

kıyamam. korkan kızlar mesaj atsın.
bir de gordon cin vardır çok kalite cindir. ~~ eheh
Yaklasık 11 yasinda iken basima gelen mevzudur. Okuldan cikmis, evde bilgisayar oynuyordum. Sonra muzik acmaya karar verdim. Sesi yukselttim. Bilgisayar salondaydi ve salonun kapisinin hemen yanindaydi, kapi tam kapali degildi biraz aralik bieakilmisti. Neyse bir anda o araliktan bir kafa cikti ve bana bir ciglik atti. Neyse anlata.mayacagim artik cok kotu oldum
yaklasık 11 yasinda iken basima gelen mevzudur. okuldan cikmis, evde tek basima bilgisayar oynuyordum. sonra muzik acmaya karar verdim. sesi yukselttim. bilgisayar salondaydi ve salonun kapisinin hemen yanindaydi, kapi tam kapali degildi biraz aralik birakilmisti.

Kapinin arasindan bir kafa uzandi, buyuk bir kafaydi. Rengi ise kirmizi ve siyahti. Siyah agirlikliydi. Bana sinirli bir sekilde bakarak ciglik atmisti ve goz acip kapayana kadar ortaliktan kaybolmustu. Öt korkusundan muzigi kısmıstım ve hemen ardindan yere kapaklandim. Yaklasik 3-5 dakika suren bir sok gecirdim. Dona kalmistim resmen. Oyle bir korkuydu ki yasadigim anlatilmaz.
enteresan bir şeydir. bunlar da her boka geliyor amk. adamlar gelecek diye müzik de mi dinlemeyek?
kömürlükte cin s.ktim şahitlerim var
su saatte geceyi nasil gecirecegimi dusunduren baslik .
korkuyoruz olum yapmayin
ulu orta söylenmemesi gereken gerçektir. korkan var korkmayan var.