bugün

son derece iyi bildiğim yönler. çünkü cinim. cinlikle iştigal ediyorum.
Cin adını kullanarak çeşitli sahtekarlıklar yapan insanlara yaptıkları kötülük ve işkenceler, cinlerin insanlar tarafından tahmin edilemeyen davranışları arasında yer alır, bu davranışlar sayısızdır.

Tahmin edilmesi zordur.

Cinler, cahilliği, acizliği, kötü kalpliliği, aç gözlülüğü, parayı, yalnızlığı ve erkekleri sevmezler.
akşam yan odada tıkırtı yapan cin kardeşimizden öğrenebileceğimiz yönlerdir. uyutmadı kerata.
her dili anlayıp konuşurlar ama sadece arap harflerini okuyabilirler. o yüzden büyücüler büyülere iblis cinlerinin okumaktan hoşlanacağı şeyleri arapça yazarlar. ve harfleri ne kadar küçük yazarsan o kadar büyünün etkili olacağına inanılır. cin daha çok musallat olur derler.
Ariel'e sormam lazim. su an uyuyor ama.
Bilinmiyor mu bilmem ama ruhunuzun zayıf olduğu zamanlar sevdiklerinizin kılığına girmeyi seviyorlar.
Eğer gördüğüm bilinçaltım değilse tabi.
Varsa eğer bunu nasıl bilebiliriz ki? Yani bilinmiyorsa buraya ne yazabiliriz? Mantık hatası var, öldün çıq!
tabii ki bildiğim yönlerdir. uzun bir süredir cinlikle iştigal etmekteyim. cinim. havada da uçarım.
Kıllıdırlar, boyları 1 metre civarı seyreder, çok hızlıdırlar, tipsizlerdir maymunu andırırlar . Sen nerden biliyorsun demeyin benim etkileşimim var.
Kimse yapmamış
(bkz: cin kim mk)
Tüm yönlerini öğrendik, bilinmeyenleri kaldı.
insanlarla hiçbir şekilde iletişime geçmemeleri ya da geçememeleri. Bunu kimse kabul edemiyor çünkü herkesin bir yakını ya da kendisi onları görmüş, konuşmuş, çarpmış ya da çarpılmış. Yersen.
Cinlerin bilinmeyen yönleri yoktur.

Çünkü cinler yoktur.
böyle şeylerdir biraz, hani nasıl anlatsam.. şey işte.. kerimcan durmaz gibiler. öldör onooo. *
Eş değiştirip daha çok zevk almayı bilmeleri.
görünüşe göre, var olmuyor olmaları.
Sormak gerek.
mesela şunu biliyor olamazsınız.

görsel
internet ağlarında dolaşırlar; müdahelede edebilirler.

(bkz: internette dolaşan cinler)
zaman, mekan, para, güvence.

ne dertleri var lan bu tırreklerin...
cinlerin bilinmeyen yönleridir. bilmeyelim daha iyi.
kuru soğan kabukları çeker bunları.
Onlar bizi bizim onları göremediğimiz yerlerden görürler. Musallat filminde söylenmişti. Ne tırsmıştım küçükken be. Vay Anasını.
bilinseydi zaten cin olarak devam edemezlerdi diye düşündürür.
Ateşten yaratılmalarından dolayı suya temas edince sakatlandıklarını falan duymuştum. Peki niye suyun bol olduğu tuvalet banyo gibi yerlerde bulunurlar.