bugün

Soğan kabuklarını evin dört bir yanına yayın. Üzerlerini biraz da ekmek kırıntısı ve kül ile süsleyerek uykuya dalın.

Gece uykunuzdan bizzat gelip uyandırırlar.
en kolay yolu tuvalette kuran oku merak etme guzel carparlar .
Adamlar kuyruklu yıldıza uydu indirecek düzeydeler

bizim yüzde 60 ımız cin peri türban tartışıyor yüzde 40ımız diğer yüzde 60ımızı eleştirmekten başka bir halt yapmıyor ne saçma ırkız..

tanım cinler musallat olmazlar çünkü yokturlardır.
soğan kabuklarını evin etrafına yaydıktan sonra anneniz tarafından çarpılmaktır aslında. ben etrafa o kabukları yayıp eve o iğrenç kokuyu salarsam anam cinlerden önce davranıp çok feci çarpar yani.

denemeyin.
Sürekli cinleri düşünüyorsunuz. Ama yemek yerken, sıçarken, üşürken, kalorifer peteğinin üzerine götünü koyarken ve hatta uyurken bile. Sürekli cinlerle ilgili şeyler okuyup videolar izliyorsunuz. Sonra sizi çarpıyor işte bu budalalık. Artık rüzgar esse cin sanıyorsunuz. Gece tavandan su damlıyor cinler üzerinize işiyor.
(bkz: kuranda yazan şeyleri inkar etmek) akıllara getirdi.
Tecrübelere göre
- Gece karanlıkta elinde mumla aynaya bakmak
- Yemek artıklarını yatılan odanın her bir köşesine serpmek
- Gece destur demeden sokağa akıtmak
- kız erkek fark etmeksizin yastığı bacağın arasına sıkıştırmak
- Kuranı ters çevirip aynı odada uyumak
- Yasin suresini tersten okumak
- Karanlık oda da necm suresinin 2 ve 3. ayetini bağırmak
- Banyoya destursuz girmek
- banyoda tuvalette çok kalmak
- Tuvalette ekmek kırıntısına basmak
- lavaboya kaynar su dökmek
- gece karanlıkta sigara içmek
- gece kül dökmek, yada küle su dökmek
- küle çiş yapmak
- kemik yada kuru gıdalara taharetlenmek
- Gece mezarlıktan geçerken Kelüt ve Mecüt isimli varlıkların bulunabilecekleri yerlerden geçmek.
Gece geç saatlerde sözlükte takılmaktır.
Mesela (bkz: böyle) çıplak ve cünüpken saatlerce dans edilince musallat olabilir.
Çok fazla osbir çekince oluyor bu.
görsel
ateist olmazsanız olabilir, ben hiçbir ateistte cin musallat olduğunu görmedim hep dağ evinde yaşayan müslümanlara musallat oluyorlar.
ateistlerde koruyucu kalkan var çünkü o yüzden onlara çatamıyorlar. puhahaha.
Cinler musallat olamaz, cinle insanın alemi ayrıdır, pskolojik olarak gerilip cinin musallat olması için kafa yorarsanız, kendi kendiniz korkutmuş olursunuz, sutunuzu için ve yatın
ateistlerin de cevap verebildiği başlıktır.
külotlu çorap giyip banyoda tek ayak üstünde durup apaçi dansı yapıp ben geyim diye bağırırsan bak nasıl musallat oluyor. *
iyi bir çocuk olmadığınız takdirde musallat olma ihtimalleri yüksek.
Çin çağırma ayini yapın bakın görün nasıl musallat oluyorlar.
çin çağırma...japonya?..tayland..gelmezler ki..çok kalabalıklar zaati..koca çin.