yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
portakalları greyfurt kıvamında ve tadında, rengi hafif turuncuya çalan sarışın, uzun saçlı, güneyli ve fıstık gibi bir yazar üstü kişilik. yazmasa da olur. sadece buralarda dolaşsın yeter. (bkz: zamanla siz de anlayacaksınız)

sonradan edit: dostum ha erkek olmuşsun ha cindy. nice erkek isimli kadınlar var. ama sen sapına kadar erkeksin ve ismin de birazcık dişi. ne olmuş yani seni sevdiysek. hem msn ver hem de ev adresini yaz, ziyaret ederiz tüm sözlük olarak.
sarışın oldugunu tahmin ettiğim yazarımız.

edit kere edit: hemcinsim değil karşıcinsim imiş,afedersiniz efenim.
bir sıkımlık yazar.
(bkz: msn kasıyor ev varmı)
evi de var msn'i de.

hem greyfurta benzeyen uzvu da var iki tane. var da şekil olarak benzıyolar hacı şunun şurasında zenci değiliz. görmek istersen diyor kendileri.

kendimi bi an sarışın hatun sandım lan heyecandan kendimi zikesim geldi.

dafsafsdafsa.

notumsu edit: 27 yıllık mavi nüfus cüzdanını 5 dakikada pembeye çeviren hınzırlara selam eden yüce dost.
10 kasımla ilgili ciddi sorunları var sanırım, yazık ona.

not: atatürk'ü unutabilirsin belki ama hatırlayanlara bari girişim yapma, sağlıksız oluyor.
yazık bana.

10 kasımla değil aslında sorunu demişti doktoru. tüm sorunu 10 kasımda açılan geleneksel hüzün bulutu, ağlak izindeyiz paşam başlıklarının sağanak şeklinde tipiye çevirmesiymiş.

balkanlardan gelen soğuk hava etkisiyle öyle diyormuş bazı bazı.

tanım: küçükken tek hayali cool adam olmaktı ekşi ekşi greyfurt oldu bu.
anaaa. adammış lan bu.
mavi mi gözlerin, kahverengi mi yoksa. eminim saçların siyahtır.
bunu bi kadına desem etkilenirdi zaten. etkilenmemekten de ötelerde. allah korudu.
(bkz: sen de bana birini android)*
(bkz: sen de bana birini android)*
sözlükte yeni olmasına rağmen ne kadar tercübeli olduğu kendini hemen belli eden yazar/manken/radyoloji uzmanı/haşmetmeab/veya haşmetmaab/tam emin değilim/slashlemeyi bırakıyorum/bıraktım..

edit/haşmetmeabmış/
25 sene sonra kız istemeye gidicez kendilerine.
bir şey kalmamış dünür. *
komik yazar.*
Tarih bilgisi ile bende büyük hayranlıklar uyandıran, ülkede hiç bir zaman anlatılmayan Karadeniz'in tarihini hakkıyla anlatan 21.yüzyılın Heredot'u diyeceğim biricik yazardır. Uludağ sözlüğün senin gibi kalemini kılıca çevirip korkmadan yazanlara ihtiyacı var.
beni güldüren nadir yazarlarımızdan. severek takip etmekteyim. özellikle sezen aksu'ya laf eden yavşaklara yavşak deyişine hem gülüp hem çok hak verdim. gerçekten yavşaklar.
(bkz: #9401971)

sadece ceket iliklerim. giriş gelişme sonuç.
aa ben! memnun oldum!

da,

bahse konu entry'in herhangi bir satırının herhangi bir yerinde "anıtkabire yapılan ziyaretlerin ana teması atatürk'e tapmaktır" satırını gören zihniyetin bilinçaltını ciddi ciddi masama yatırıp tartışmak isterim.

tabi yatırılıp tartışılacak bi beyin varsa!

ha, sadece o kısma şöyle baktıysan sorun yok, nitekim çoğunuzun yaptığı şey, sadece bakmak ve işine geldiği gibi algılamak. ama gerçekten gördüysen (görmek ve bakmak arasındaki farkı da anlayabiliyorsan) o kısımda, ölü bir adamın mezarına koşa koşa şikayete gidenlerle, telli baba, oruç baba vb. vs. lere yapılan türbe ziyaretleri arasında farkın olmadığını göreceksin!

bakma ama gör!

yobaz: telli baba yaşım oldu 45 beni kimse beğenmiyor evde kaldım bi koca bul inşallah.

lümpen kemalist: atam atam bugun bi inek senin heykeline zarar verdi. hemen kemalist arkadaşlarımı da toplayarak sana şikayete geldim! o inek kesilmeli diye karar çıkartıracaz. o değil de bu yobazlar kurban bayraımda inek kesiyorlar inanabiliyor musun atam! ataaaa, atammm sen kalk ben yatam!

gibi?

bahse konu entry;
(bkz: #9401971)
Atatürk konusundaki eleştirisine katıldığımdır,zira Atatürk için 23 nisanlarda 19 mayıslarda gripten sümükten ölmüş bir çocukluk atlattığımdan mıdır,kendisinin ilk Türk lideri olmadığını bildiğimden midir eleştirel olduğuna inandığımdır.
Başarılarını dünyaya çağları açıp çağları kapayarak duyuran Türk liderlerine oğlancı diye iftira edebilecek haysiyetsiz zatların Kemalist olmasından da kaynaklanıyor olabilir elbette.

Hoşgeldin kardeşim Greyfurt..Sözlük senin kullan onu!
büyük dedelerinden birinin istiklal mahkemelerinde yargılandıgını düşündüğüm yazar. yazılarını dehşetle okuyorum.atatürk e karşı bu ne kin bu nefret bu celal. kendine görev edinmiş atatürk e saldırmayı.

yazdıklarının hiçbirinde mantık ya da açıklama tarzı şeyler yok. bazı yazarlar var sözlükte eleştirdiklerinde atatürk ü kendilerince haklı diyebiliyorsunuz. hatta bazılarına haklısın bile diyorsunuz. ama bu cindynin yazdıkları olmuyor ya. mantık yok. bilgi yok. saçma yazılar. yılmaz özdilden giriyor volkan konaktan çıkıyor ama sonuçta atürke laf atıyor.

kanımca kabız olsa atatürk ten bilecek.
boş insanlar sürekli başkalarına çamur atarak yaşayabilirler. asalak hesabı.cindy greyfurt'a da laf atanları bu kategoriye koyuyor ve hassktir diyoruz. herkes kadar düz düşünmediği için cindy greyfurt'u da tebrik ediyoruz. sayesinde kazım koyuncu hayranı olmuşumdur.

meyve veren ağaç taşlanır...
atatürk'e saldırarak sözlükteki asalaklardan destek gören ve bununla övünen yazar!
fettullahçı abi olabilir. zira yalakaları da bol.
atatürk'ü eleştirmekle atatürk'e saldırmanın arasındaki 7 farkı bulana fethullah abinin okulundan burs veren yazar.

şu an karşımda gülüyor. kesin birilerine yine pis ayar verdi!
kanımca birden fazla fake hesabı var. onunla ilgili olumsuz entry yazar yazmaz 4 tane eksi oy garanti geliyor. karşımda gülüyor falan lafları kıllandırdı valla beni.