bugün

Bir kaÇ gün önce bu şerefe eriştim.
cin yoktur. şizofreni vardır.
ben de gördüm akıl sağlığım sikildi.
şerefim haysiyetim üzerine yemin ederimki, 5,6 metre yakınıma kadar geldi seslendim ama bakmadı bile....
(bkz: nasyonal sosyalist yazar)

not: küçükken görmüştüm.
(bkz: viyana kusatmasindaki kus)

hatta görmekle kalmamış, yemiştir.
destur çekip koynuna tükürmeli ve en yakın kapı eşiğine götünü sürmelidir. ebem öyle dediydi. aşağıdan yukarı ama.. yukardan aşağı değil.
Yalancı yazarlardır.
" içime cin kaçtı " diyen bir kadında görülendir. ancak çizerek anlatılabilendir.
liseli ya da deli olması muhtemeldir. liseliyse "hiç korkmadım okudum üfledim gitti" der hava atar.
ister inanin ister inanmayin. olay aynen şöyle oldu (galip derviş ) ;
saat 1:40 civarlariydi. uykum geldi. yatağa yattım. o gün din kültürü dersinde metafizik işledik ve cinler hakkında bir cok sacma soru sorduk dalga geçtik falan. ben gelsede nasıl bişey bi görsek dedim. her neyse uykuya dalmisim. bi anda gözlerim kapalı olduğu halde odanin içini görebildiğimi farkettim. sonra bi anda yanımda siyah giyisili çığlık atan bi kadın gördüm. ne olduğu anlayamadm ama o kadını gördüğüm anda sanki ağzıma kaynar su dökülmus gibi oldu. dislerm uyustu. kendime gelemedm. sonra nas süresini okudum. bi anda puslu gören gözlerim eski haline döndü ve kadın gitti.
önceden varlıklarina dair şüphelerim vardı ancak artık eminim ben gördüm o şeyi. rüya değildi bundanda eminim.
yalan söylüyorsam aynısı başıma gelsin ama bunlar gerçek .
herkesin başına gelebilirmis. korkuyorum artık.
gördüğüm sey bi bilinçalti ürün değilse ve cinse cin gördüm.
(bkz: metafizik)
hayal ürünüdür , hurafedir. artik aşın bu yalanları , gördügünü iddia eden ya bilinçaltinda bu konuyu cok işlemişir ya da şarlatandır.
(bkz: yalanınızı sikim)
Gece saat 03:00 suları,

evin üst katındaki odamın penceresinden bahçeye bakıyordum. Bahçe duvarları önünde 7-8 yaşlarında elbiseli bir kız çocuğu bana baktı ve gülerek el sallamaya başladı. Bizim oralarda genelde in cin top oynar, ardından nasıl yaa ? falan derken gözlerimi kırpıp açtım.

Küçük kız çocuğu birden bir sokak köpeğine dönüşmüş ve bana bakmaya devam etti..

Ardından sola dönüp gitti.

bayağ korkmuştum.
gecen gene bali cekiyorum bizim kamuran gelmis abi diyor balkona hamak mi gersek diyor. dedim kamuran siktirtme belani bizim evde balkon mu var. kamuran dedigim de cin iste.
Ben görmedim ama inanıyorum.
Ama mahiyetlerini bilmiyoruz.
Ben görmüş olabilirim.
Olmayadabilirim tabi.

Ayrıca (bkz: insan gören yazarlar)
ben görmedim ve inanmıyorum. zaten inanmak ilkel ve toplumsal bir travma bence.
önümüzdeki hafta champix'e başlayınca görebilirim belki... görürsem söylerim.
kafayı bulan yazarlardı.

(bkz: yeşilimi verin bana)
(bkz: Halüsinasyon gören yazarlar)
Muhtemelen herkestir. Annenizin babanizin sevgilinizin ev arkadasinizin veya ögretmeninizin zamaninda dünyaya yerlestirilmis ajan cinler olmadigini nerden bilebiliriz ki?
Benim.

2 güne bir mutlaka görüyorum. Kapı boyunda bazıları. Bazıları ise kalem kadar.
Görmedim, görmek istemem. Allah korusun!
Gecenin hatta sabahın bu saatine kadar uyumayıp burda mal mal dolaşanlara görünecek kadar işsiz cin yoktur emin olabilirsiniz. içiniz rahat olsun yani..