bugün

Bugün bir kez daha gerçekleşendir.

işte böyle!
Her sene böyle!
Cimboma böyle!
Koyarlar!
Geçen sene kadınlar euroleauge finalini unutmuş ibneler.
Koydukmu? cümlesi bu ay sürekli duyulcak gibi.
30 nisan 2015 kadınlar voleybol ligi'nde koyarak ve şampiyonluğumuzu ilan ederek bir kez daha gerçekleşmiştir.
Bugün bir kez daha gerçekleşmiştir.
Bugün kadınlar basketbolunda gene gerçekleşmiştir.
Siz her sene koyarsınız..

Cimbom bir kere moskovada koyar uleb kupasını alır..

Kadıköyde koymuştan beter yapar..

Işıkları kapatıp sulamaları açarsınız..

Bir kere koyar tsyd kupasını alır..

Her koyuş bir kupa olur...

Siz zevkten 6 köşe olursunuz.
Söyledikçe keyfimizin yerine geldiği söz.
Bunun için Fenerbahçe'yi yenin isterseniz şampiyon olmayalım derler eheehee.

Galatasaray'ın eski file bekçisi Mondragon, Türkiye'de yaşadığı iki şampiyonluktan birini Kadıköy'de bir Fenerbahçe galibiyetine değiştirebileceğini söyledi!..

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi'ne konuk olan tecrübeli kaleci, 6 sene boyunca Kadıköy'de Fenerbahçe'yi yenemediklerinin hatırlatılması üzerine "Türkiye'de iki lig, bir de kupa şampiyonluğu yaşadım. Ama Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemedik. Bunun için her zaman üzüldüm" dedi.

Mondragon, bu duruma da "Bir galibiyet alabilseydik şampiyonluklardan birini verebilirdim" diyerek esprili bir gönderme yaptı. Tecrübeli file bekçisi, bir gün G.Saray'a geri dönmek istediğini de sözlerine ekledi.
''cimbom'a koymaya az kaldı'' ise sevdiğim bir diğer slogan. şaka maka az kaldı cidden..
Cimbooomaamamamaa koyaaamamaosssammm hesabınmaaa suleriiiimmmm..

Nidaları yakında başlar. .
e be amına koduğum. haliniz zaten itten perişan. hayattaki tek amacınız Galatasaray maçı. şu hayatta başka bir bokta başarınız yok. şikeden suçunuz tescilli. küme düşmemeye oynuyorsun. rakibin göztepe rize. bu neyin kafasıdır peki_? ben söyleyim sik kafasıdır. ötede oyna.
Yine vuku bulmuştur.
Basketbolda koyduk bugün. Bunlara koymanın branşı olmaz. Koyduk mu?

Şu tiplere bak amk.

görsel

görsel
Ayıp kardeşim, saygı duy rakibine, bırak şu saçma nefreti !
Kutlanmayı hak etmeyen Galatasaray düşmanı birinin marifeti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar