bugün

ekşide trollün tekinin sictigi baslik o mallar yazar bizi siler bu sikikler.
Yoktur. Globalden milleti fitneliyordur o oynasa duramazsın.
ciddi ciddi oturup bilgisayar oyunu oynayan erkekten pek farkı olmayan kişidir.
Benimdir. Suç mu ki ?
LoL ve cs go oynuyorum ve bu bir ayrıcalık sayılmamalı. Her kız oynayabilir.
fantastik dünyalara ilgisi vardır.
ciddi ciddi sevimli kadındır.

'kurşunun olayım sık beni, tut kulağımdan dust a götür beni'
Çoğunun Open World ve Advanture oyunlara ilgisi vardır.Eğer FPS yada MOBA oynuyorsalar muhtelemen beceremiyorlardır.
counter strike oynuyorsa aim i geliştirmesi gereken kızdır.
Gta oynuyordur.
bir zamanlar ciddi ciddi lol oynuyordum sonra bıraktım bircok erkekten daha güzel oynuyordum doğrusu.
Kız takliti yapıp item çalanlara dikkat etmek lazım bir okadarda sahte kız oyuncu vardır.
O kız benim küçüklüğümdür. Hem de erkek oyunları çaktırma.
"Sabah metin2'ye tekrar başladııım!" Diyerek tekrar katılacağım güruhtur.
Çoğunluğu güzel kızlardır.
Tanımı yaptık sayılır gelelim olaya.
Abi lol oyuncuyum, avrupa batıda oynuyorum, dia5 promolardayım kader maçım, neyse girdik oyuna. Tabi geçen senede hatirlayan varsa jaxtan herkes korkardı, benim de ana rolum üst koridor, karşımdaki eleman riven adamı tokatladım, iki skorumi aldım karşı jungle surekli benim koridorda nefes aldırmıyor, bi hata yapsalarda kessem diyorum, 6 lv olduğum gibi rivena atladım çalıdan 4 lv j4 çıktı j4 ü kestim, rivena ignite bıraktım 10 canla kaçtı. Zor bela 48 dk süren oyunu taşıdım, oyun sonunda oh be dia 5 oldum yazdim turkce karsi j4 beni ekledi, kabul ettim adam bana duo atalim mi dedi. Zaten dia5 sifir puanim mutluluktan uçuyorum olur dedim. Do u have skype acc dedi yep diyip verdim ekledi, aradı. Lan kız sesi geliyor hey falan diyo iste baya ingilizce konustuktan sonra nerelisin napiyosun muhabbeti döndü üniversitemi, turk oldugumu soyledim. Turk oldugunu biliyorum dedi, gulmeye basladik. Adi da seren miş. Bulgaristanda yasiyormus. Baya baya yakin arkadas olduk onla. Yani oyun oynayan kizlar var abaza olmayin yeter.
hepsini severiz kızlarıdır.

Kendilerini steam grubumuza çağıralım bi' konuşalım. Efenim sarah kerrigan hanfendi ile konuşup dedikodu bile yaparsınız. Hatta güzel planlarımız var. Bi' gelin yav. Evet.
Tatlı kızdır kaldı mı böyle kızlar.
(bkz: the hemsire) 13 yaşından beri oynar. bilen bilir zamanında son destan diye bir oyun vardı. ilk çıktığı zamanlar fox da reklamı felan verilmişti. bi bakıyım diyip müptelası olmuştum. level sınırı 52 iken başladık oyuna en son 96 olmuştu. tabi bi aralar destek firma çekildi oyunda ss korlar yerlerde gezerdi sonra rus server da oynadık sonra tekrar osmanlı server açıldı. geçen senelerde kapandı fakat en mükemmel oyunlardandı. tekrar açsalar tekrar kasarım. ah ak büyücüm ah senin yerini kimse tutamadı.