bugün

salaklıktır.
cinden korkan cinin dostudur.
korkulmaması gerekendir . çünkü bir insan korktuğu bir şeyi yemez .*
En azılı ateistim. Gece 2. CiN CiN CiN. çağırıyorum. Gelse de çarpsa. Allah kurtarsa sonra inansam.. Şaka şaka cin denilen mitolojik kahramanı sikeyim size bir şey olmasın.
aynada gördüm lan!!
geceleri ayet okumazsan bastırıyorlar ama arada.
hatta arkamdan ışık bile kapandı!!
(bkz: küfür yok beyler)
Yahu sanki dünyaya meteor çarpmasından korkup önlemek cinlerin olmadığının kanıtı mı amına koyayım.
Yersizdir. Bu kadar şekli bozuk insansı varken cinlerden korkmayı düşünmek abestir.
Yahu çok zeki arkadaşım cinlerden korunmak için bir nas okumak emin ol meteor çarpmasını önlemekten daha ucuz ve kısa. Ulan korunmak için bir ayet okucaksın sığır seni amma uzattın konuyu. Not deistim. Ama senin gibi sığ kafalılara haddini bildirmek gerek. Milletin inançlarıyla dalga geçme isterse havuçtan korkar sanane amk.
Korkmaya gerek yok. Onlar da bizim gibi allahın kulu sıfatındalar. Allaha hizmet ediyorlar. Allaha hizmet eden cin seni durduk yerde korkutur mu yemişsindir bir bok ahahaha.
Eğer cidden var olsalardı dün gece kesin çarparlar, gözükürler ya da ne bileyim varlıklarını belli ederlerdi. ıssız ormanda analarından girip padişahlarından çıktım biri de çıkıp sen kime küfrediyorsun lan diyip çarpmadı ya lan.