1. 1.
  chrysler'in 2004 yilinda cikarmis oldugu 3,2 litre motor hacimli, 6 silindirli, 215 beygir gucunde, sadece araba demeye dilimin varmadigi coupe saheser. fistik.
  1 ... laz pacino
 2. 2.
  estetik araç yapma özürlü amerikan firmalarından sadece birisi olan chrysler'in çirkin spor otomobili. güdük gibi duran arka formu ve hiç bir özelliği olmayan ön dizaynı ile cazibesi olmayan bir araç. bmw z4 ya da audi tt ile pazar savaşına girmesi mümkün bile değil.
  -1 ... yozishanko
 3. 3.
  oncelikle aracın tasarımı son derece dengelidir. oyleki hem spor bir otomobilin olması gerektiği kadar sert çizgileri hem de guclu ve tok gorunumun gerektirdiği yuvarlak hatları mukemmel bir sekilde biraraya getirmiştir. pek cok diğer amerikan otomobili gibi biraz (bkz: avantgarde) sekilde tasarlandıgından herkesin begenilerine hitap etmese de işin aslı usta bir tasarım ekibi tarafından sekillendirildirği acıktır. bununla birlikte pek cok spor coupe de oldugu gibi bu aracda da yere yakın oldugunuzdan görüşünüz kısıtlı ve iç mekan biraz basıktır. bu konudaki dahice cozume sahip olan otomobil ise wankel motorlu mazda rx8 dir
  ... max cavelara
 4. 4.
  estetik ile gücün kesişim noktası.
  ... silent trapper
 5. 5.
  3,2 litre motora sahip, spor tasarımlı bir chrysler modelidir.
  ... automobile