bugün

sean penn' in yetenekleri sınırlı olsa da seçkin filmlerde oynamış aktör kardeşi. ne yazık ki hayata erken veda etmiştir.
(bkz: rezervuar köpekleri)
çok başarılı bir yardımcı oyuncuydu.
ölümünü tesadüf sonucu öğrendiğim ve üzüldüğüm, iyi bir karakter oyuncusuydu. hiçbir zaman belki star olamadı ama, bu onun iyi bir karakter oyuncusu olduğu gerçeğini değiştirmez. ölüm nedenini yapılacak otopsi sonucu açıklanacağı belirtilmiş ancak devamında bir bilgi verilmediğini görünce araştırdım biraz. sinema bölümünde öğretim görevlisi bir arkadaşım beni aydınlattı. bu bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum. otopsi sonucunda tam anlaşılamamış ama kalple ilgili bir rahatsızlıktan öldüğü belli olmuş ancak kanında marijuana ve prometazin ve kodein de bulunmuş... çok çeşitli ilaç karışımından kaynaklanan kalp yetmezliği... prometazin ve kodein, anti depresan içerikli maddeler. prometazin bir nevi antihistaminik ama sadatif etkileri var yani uyusturucu içeriyor. erken kaybettiğimiz bu yetenek için üzgünüz. toprağı bol olsun...
(d. 10 Ekim 1965 - ö. 24 Ocak 2006, Santa Monica, California), Amerikalı sinema oyuncusu. Ünlü aktör Sean Penn'in kardeşidir. 24 Ocak 2006'da evinde ölü olarak bulunmuştur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Chris_Penn