bugün

hoş geldin dede! dün grup toplantısında konuşmanı dinledim ve dedim ki işte aradığımız lider ..
demokrat dedem 15 seçim kaybetse de devam. evet.
Yıllardır CHP böyle Bi lideri nasıl keşfedememiş, şimdi AKP kaçacak yer arasın geliyoooooor 16lı masa.
partiye yenilik katacak liderdir. şimdi akp düşünsün mk.
Dede sal artık cehapeyi ya.

Yeter mk.

Sözde Demokrat özde diktatör tipi istemiyorum CHP'de!!!..
chp deki bu büyük değişim ile 2028 seçimlerinde mutlaka ki iktidar değişecektir. bir de yaşlanmanın etkilerini durduran ilaç bulunursa kemal bey 3 seçim daha aday olabilir. ilaç bulunamazsa da yapacak bir şey yok vefat etse bile cehape kendisini aday gösterir nasıl olsa.
Aranan kandı ve bulundu. Şimdi gerisini AKP düşünsün. Ne diyordu Kılıçdaroğlu hatırlıyorsunuz değil mi "benden korkuyor karşıma çıkamıyor" demişti bir konuşmasında. CHP'nin oylarını yüzde 59'a çıkaracak ve Erdoğan'ı önümüzdeki seçimde mağlup edecektir, evet.
dahi stratejist piro çok boyutlu satranca devam ediyor. henüz oyun bitmedi. unutmayın ki piyon ve şah ancak oyun bitince aynı kutuya konulur. ilk başta 8 boyutlu satranç oyunu dizayn etmişti, bir boyutu sarıgülün erzincanda aday gösterilmesiydi, diğer bir boyutu ikinci tur çalışması için gürsel tekini karsa göndermek üzerineydi ama bir takım aksaklıklar çıktığı için boyutlarda bir düzenlemeye gitmesi gerekti. şu anda yeniden 10 boyuta çıkarmaya uğraşıyor. siz ne anlarsınız amk cahilleri *