bugün

Her seçim yalanı kendilerine görev biçerlerse olacağı durumdu bu. Halkı kandırmanın bedeli ağır olur her zaman.
Chp şu andaki durumu ile Atatürk ün partisi değildir. Bunu akpliler de it gibi biliyor. Ama Atatürk e bok atmak için bunu kullanıyorlar. Her zaman söylemişimdir, atatürk bugün dirilse, ilk chp lileri asar.
deniz baykal konuştuğu zaman falan vay be haklı falan derdim Kılıçdaroğlu konuşunca 5 dakika sonra unutuyorum ne dediğini kesinlikle lider sorunu.iktidar çok açıkta veriyorsa değerlendirebilen birisi yok olsa artar garanti oylar.
Suç yarıştırmanın üstünü örtemeyeceği içler acısı durumdur.
Bunu chp seçmeni de biliyor lakin sırf akp kazanmasın diye gidip oy veriyor. Bu böyle devam ederse akp de yorulur, çalışmaz. Yani chp nin bu durumuna sevinen partililerimi de anlamıyorum. Muhalefetin kötü olduğu bir yerde iktidar da çalışmaz. Rekabet yok ki çalışsın.

Onun için partilerin iradesinden milli iradeye geçmek şart. Yani partinin koyduğu millet vekiline ya da belediye başkanına oy vermeyeceğiz. Başkanımızı da, vekillerimizi de direkt biz seçeceğiz.

Yoksa bu şekil de, halk olarak hem kolay yönetiliriz hem de kutuplaşırız!
Elbet toparlanacaktır.Her ne kadar Chp'de de çürükler olsada zamanla yükselecektir.
objektif açıdan chp'nin elbette eleştirilecek çok yönü olmakla birlikte, daha ziyade yandaş medyanın seçmenin bilinçaltına pompalamaya çalıştığı bir imajdır.
chp nin ait olduğu yer zaten bok çukuru daha ne kadar düşebilir ki ?
15 yılda ülkeyi uçuruma getiren parti hepimizi üzmüştür.

çözüm süreci faciası, eğitim sistemi iflası, dış politika bozgunu, hukukun ayaklar altına alınması, parti devleti...

ben daha ne diyeyim kılıçdaroğlu. allah'ından cehape.
Zavallılar topluluğu.

Acziyetin basiretsizliğin en büyük örneği bu chp.

ikiyüzlülüğü ve terör seviciliği de cabası.
insanların kendilerini dindar olarak görüp de bu kadar yalandan allah belamızı bir gün vermez mi diye düşünmemeleri de enteresan çelişki.
Bişeyler olmaya başlayınca Atatürk e sarılıyor içler acısı veletler.
Noluyo bize de söyleseler pek güzel olcek.
görsel
Ne mutlu türküm diyen kurucusu mustafa kemal atatürkün partisi. Bugün dhkpc , pkk ve fetöcuların toplanma merkezi olmuştur. Gençlik kollarına girdiğinizde pkk ya dhkpc ye fetö ye laf attığınızda anında kovulursunuz. Kasetle fetonun abd destekli ermeni başkan ataması mezhepçilik oynayarak 8 seçim kaybedip her türlü kargaşanın arkasında durması partinin içler acısıdır. Normalde yüzde 1 oy alması gereken parti seçmeni kör edilip belli başlı yayınları takip ettirilerek iyice köreltilmiştir. Fakat artık gerçek cumhuriyetçi atatürkçüler uyanmaktadır. Chp komple değişmelidir.
görsel
beter olsun.
Hükümet ile sidik yarıştıramayacağını anlayınca rusya nın, ab nin, abd nin altına yatmasıdır.

Milli olamamasıdır.
görsel
bu başlığı neden mhp için açımıyorsunuz bence en mantıklı hareket bu olurdu.
Her geçen gün artmaktadır. Gücünü bu topraklardan alamayıp Amerikadan ve avrupadan almasıyla ortaya çıkan bir durumdur.
akp gibi bir putin'in bir trump'ın sonra bi ara esad'ın,arada barzani'nin sonra avrupa birliğinin sonra islam birliğinin kucağına oturup oturup kalkmadığı için eleştirilen partidir.

ulan seçimlerde chp asgari ücreti 1500 lira yapacağız demeseydi su an asgari ücret son zamla 1200 liralarda dolaşıyordu allahsızlar.
hiç bir zaman akp nin düştüğü durum kadar içler acısı olmayacak durumdur.

neymiş efendim 2 tane akademisyeni ziyaret etmişler, neymiş efendim bunlar teröristmiş. ne amınakoduğumun çomarı, madem teröristler, senin çok güvendiğin adalet neden bunları terörist ilan etmiyor? neden dışarıya salıveriyor? azıcık insaf yahu insaf, beyninizi kullanın demek istemiyorum, çünkü siz beyinsizlikten ziyade insafsızsınız, kalleş ve yalancısınız. beyinsiz olsanız, bu kadar kötü düşünemezsiniz, düşündükleriniz saçma da olsa bir temele dayanır, sizinki sadece jobjobculuktan geliyor. sizin adınıza birileri düşünüyor bu gayet belli.

2 tane akademisyen ziyaret edilmiş diye içler acısı duruma düşmüş chp. be amınakoduğumun andavalı, dağdan inen teröristleri konserlerle karşılayıp salıveren akp nin düştüğü durum ne oluyor o zaman? şu akademisyen ziyareti içler acısı duruma düşürüyorsa chp yi, teröristleri konserlerle karşılayıp bir güzel eğlenince nasık bir duruma düşmüş oluyor akp? lan bak siz cidden kalleşsiniz, vatan hainliğini iliklerinize kadar yaşıyorsunuz, burada gelip vatan millet sakarya geyikleri çeviriyorsunuz. hayatınız yalancılıkla ve birilerine domalmakla geçiyor. azıcık kendiniz olun, azıcık kendi fikirlerinizi savunun, azıcık doğruyu konuşun, azıcık mantıklı olun, deyin ki mesela evet chp bu hareketiyle içler acısı duruma düştü, tıpkı akp nin düştüğü gibi deyin mesela, biz de inanalım gerçekten samimi düşündüğünüze.

akp hükümetinin ıspatlanan rüşvet ve yolsuzluklarla düştüğü durum nedir acaba? hükümeti geçtim bireylerin düştüğü durum nedir? sayın öcalan nedir? artık dön hocaefendi bitsin bu hasret nedir? imamlar, ab, amerika, israil, esed, dış güçler, fetö ve bilimum kişi ve kuruluşlar akp yi kandırdığında akp nin düştüğü durum nedir? bunlara cevap vermiyorsanız işte siz satılık birer vatan hainisiniz. önünüze ne veriliyorsa onunla yetinmeye muhtaçsınız, bu da demek oluyor ki gün gelip devran döndüğünde yalayacak başkalarını arayacaksınız. zavallısınız.

bu aptalların troll olduğunu biliyorum ben, ancak bir insan göz göre göre nasıl bu kadar vatan ihaneti içerisinde olabilir ve üzerine vatan millet edebiyatı yapabilir gerçekten şok oluyorum. gülüp geçmem lazım biliyorum ancak bu andaval götverenlere iki kelam etmeden de rahat edemiyorum.

zavallısınız.
memlekette içi boşaltılmayan, yerlerde sürünmeyen herhangi bir parti ya da ideoloji ya da ot çöp kaldıysa söyleyin biz de bilelim.

3 tane fazla oy alacağını bilse herhangi bir kalıba girmeyecek parti lideri kaldı mı?

kısacası; memleketin düştüğü içler acısı durum demek daha doğru olur.
atatürk'ün ilkelerinden sapmış olan parti. kapatın gidin kardeşim.
kongreye kimse gelmemiş. 1999 bozgunu tekrqr geliyor.
görsel
CHP’nin kazandığını gösterir.
chp kapatılsın.