1. 1.
  ne olacagi merak edilendir. 11 yildir aha 1. yiz biz ulkeyiz her secim oncesi isyan, provakatorluk yaptilar. seceni mal olarak nitelendirdi secim hakkina saygi duymadi. bu secim tum turkiye bize oy verecek diye yaygara yaptilar.
  soru sudur ki acaba bu secimdede hezimet olursa vazgececekler mi bu huylarindan diye merak ettirir.
  edit: baslik chpliler bu secimi de kaybederse olacak
  -6 ... zbam
 2. 2.
  huylu huyundan vazgeçmez bol bol ağlama ve hakaret duyacağız yine.

  bu kafayla yüz yıl geçsede bi bok olmaz olm sizden.herkesi ötekileştirerek sadece sahillerden oy alarak iktidar mı olunur.
  ... gudubettin
 3. 3.
  Chp nin seçimi kaybetmesi değil kazanması süprizdir.
  -1 ... frekans
 4. 4.
  (bkz: seçim sonrası solcu bahaneleri)
  Teselli etmesi bize düşecek olan hede
  (bkz: seçim sonrası solcuların yüz ifadesi)
  ... halk kahramani sulfettin abi
 5. 5.
  bir dahaki seçim için çalışacaklardır. seçim sonrası ona buna çemkirmek yerine kitaplarını alıp okuyacaklar, filmlerini izleyecekler, entelektüel sohbetlerined evam edeceklerdir. zira bir chpli, seçimin savaş olmadığını, olağanüstü hal olmadığını bilir. ha bir de tabi bir chplinin korku senaryoları yazmasına gerek yoktur. az olur çok olur, güçlü olur zayıf olur ama chp her zaman var olur...bir seçimde yüzde elli alıp iki sene sona yüce divana gitmez chp. bir seçimde yeri göğü inletip öbür seçimde esamesi okunmayanlardan olmaz...doğru soru şudur: akp seçimi kaybederse?
  1 ... fertek lortop tek
 6. 6.
  isyan provakatörlük yapan yargıya darbe indiren türklüğü zincirlemeye kalkan atatürk düşmanlığı yaratan kendinden olmayan herkesi dışlayan kışkırtan akpdir. katrilyonlara sahip olması da cabası.

  şimdi karşılarında bir chp yoktur mhpsi de cemaatide insanıda karşısındadır .

  bu devlete montaj olan akpdir sömüren söğüşleyen akpdir sanki chp yedi sanki chp birbirine düşürdü milleti. sanki chp öldürdü sanki chp terörü destekledi sanki chp amerikan askerlerine dua etti sanki chp makara bakara yaptı. sanki chp yahudi üstün hizmet madalyası aldı sanki chp israile çakma ambargo uygulayıp gemicikleri ile ticaret yaptı.
  1 ... ecemcix
 7. 7.
  Kaybederse akp'nin hileleri yüzünden kaybeder.
  Edit:akp o kadar korktuki chp'nin telefonlarını hackleyip sarıgülün adaylıktan çekildiğine dair insanlara mesat attırmış. (bkz: göt korkusu)
  ... thelastturkjedi
 8. 8.
  bu seçimde yenilirse hileye yenik düşmüştür demektir.cünkü tüm bu iktidarın üzerindeki günahlara oy vericek insanların bukadar fazla olamaz.eğer hile yoksa kapatalım biz bu ülkeyi.olmamış diyelim gidelim.
  ... stupidbrain
 9. 9.
  ABD KAZANDI DEMEKTIR.
  -1 ... gamble
 10. 10.
  chp lilerin bu secimi de kaybederse
  ... hippopotomonstrosesquipedalian