cuhapenin doğa katlıamı yaptığını gösteren durumdur. mahalle sakinlerinden bi genç kızı ağlatmışlar.

--spoiler--
izmir Karaburun’da yol genişletmek için yapılan çalışma sırasında CHP'li belediye çam ağaçlarını söktü. Görüntüleri çeken genç kız gözyaşlarına hakim olamadı.
--spoiler--

https://www.habervakti.co...agaclar-genc-h120868.html
yol genişletilme ihtiyacı olduysa dibindeki ağaçlar herhalde kesilecek. duyan da istanbul-izmir otoyolu yada karadeniz otoyolu yapılırken milyonlarca ağaç kesilmedi, yol ağaçların üzerinden aşırtmalı yapıldı zannedecek. muhalefet belediyeleri iyi çalışıyor ki ak-borazanlar ciddi bir yolsuzluk çıkaramadılar. dönüp dönüp bu abuk subuk şeyleri sayıyorlar.
taksim gezi parkında çevre düzenlemesi için iş makinasıyla çıkarılıp başka yere monte edilecek ağaçlara kesiyorsunuz diye yaygara koparan güruhun sessiz kaldığı durumdur.
erdoğan taksim gezi parkına (bak park diyorum. bak park diyorum) otel ve avm yapılacağını ilan etmişti. parkın ortasına inşaat dikmekle şehirlerarası bir yolun genişletilmesi arasındaki farkı ayırt etmekten aciz miyiz?

görsel
yol genişletilmeyecek bile olsa o ağaçların yola o kadar yakın olması araçtakiler için tehlike.
Buna böyle bağıran arkadaşlardan akp'nin ağaç katliamlarınada ses çıkarmaları beklerdim... ama işte herşey göreceli akp yapınca chp zıplar chp yapınca akp zıplar benim nazarımda ikiside aynı partidir...