bugün

battıkça batıyorsun bakalım nerede duracaksın.
milli iradenin talebidir.
ölüyü diriyi siktiler, gözlerini iş bankası hisselerine diktiler.
amerikan derin devletinin kurdurduğu iki partinin birbirine destek olmasıdır normaldir.
Sana kim destek verecek ya? Yine sap gibi ortada kalma.
(bkz: devlet bahçeli nin mckinsey i savunması)
"iş bankası chp hisseleri " diye bilinen hisseler atatürkün hisseleridir. Chp; atatürkün hisselerini emanet edildiği kurumdur.
Chp bu hisselereden kuruş almaz ve alamazda.
Hisselerin tüm geliri, ttk' ya ve tdk' ya yani türk dil kurumuna, türk tarih kurumuna aktarılır.
Chp' den bu hisselerin emanetini almak milli bir tutum değil, atatürkün vesayetine saldırı,
miras ve miras temsil hukukunun çiğnenmesidir.

Not1' gücünüzün yettiği sizinse, o devlet; hukuk devleti değil çadır devletidir.
Not2: bütün mesele şu an ttk ve tdk hesaplarında birikmiş olan 1,5 milyar liradır.
şimdi ciddi ciddi böyle bir durum olursa artık ülkeyi çöpe atalım gitsin. hukuku zaten hiçe sayıyorlar ama bu kadarı da olursa artık ciddi ciddi ülke değil birinin oyuncağı olan bir yer olmuşuzdur. bana göre böyle bir yerde ülke değildir zaten. daha ağır şeyler de yazabilirim ama değmiyor artık be cidden değmiyor. ülke iyice bataklığa çöplüğe doğru gidiyor ve tepki göstermeyen yirmi milyon insan var. delirmemek hiçten değil.

bu arada ülkedeki yazılı ve görsel medyanın yüzde doksanı yada bankaların çoğu kimin emrinde acaba ? çok güzel cevapları olan bir soru bu.
ikinci bir entry uzun zamandır yazmıyordum ama yazmak gerekti.

atatürk ' ün mirasına bu kadar sahip çıkılmak isteniyor ya hani. şu yaptırılan saray kimin kurduğu yeşillendirdiği bir arazi üstüne yapılmış acaba. orası miras değil de başka bir şey herhalde. nerdeydi o zaman o mirasa sahip çıkmayı sevenler. yada 16 yılda satılan fabrikalara neden sesleri çıkmadı bunlar miras değil mi ?

gerçi neyi konuşuyoruz ki. bu sözleri söyleyen ve türkçü olduğunu söyleyen partinin döviz hesabı vardı. söyleyen de mirasa sahip çıkmayı sevenle aynı kişi. dövizle çok güzel sahip çıkarsınız siz hiç merak etmiyorum yani.
şu desteğin 10 da 1 ini şu fetocular için verseydin ya.

anca itini köpeğini bir kadının evine salar.