bugün

Bugün taksim burger kingde rastladığım durumdur. Garibime gitmiştir neticede amerikan sermayeli bir kuruluş olması hasebiyle gelsen de o tişörtle gelme arkadaş yani ilginç bir görüntü oluşuyor.

Eksi verseler de o düşünceye sahip arkadaşların yorumlarını da dinlemek ister bu gönül bana garip gelmesi mi anormal yoksa.
ayağında converse ayakkabı, üzerinde adidas eşofman, gözünde ray-ban gözlükle,
'kahrolsun emperyalizm' diye yırtınan, tutarsız gerizekalı komunist hareketiyle eşdeğer olan eylemdir.
ne yaptığını bilmeyen milyonlardan sadece biri.
acıkmıştır.
kavram karmaşasi yaşamaktadır yada ne oldum delisidir.
ayrıca starbucks a sövüp her tarafı nike adidas olan üniversiteli ve kendini devrimci sanan salaklarla aynıdır.
(2. satırdan dolayı eksi alırsam hiç şaşkınlık yaşamicam).
edit:beni haksız çıkarmayanlara saygılar neden eksi verdiler acaba devrimci sanan lafımı mı beğenmediniz?eğer öyleyse devrimci kelimesini olumsuzluk eki olan bir cümlede kullanamayacak mıyız?
2 menü 9,95ten yararlanmak istemiş olabilir.
(bkz: converse ile 1 mayıs yürüyüşüne gitmek)
che tişörtü giymek başlı başına ideolojik ikileme düşmek olduğundan burger king'de che tişörtüyle takılmanın garip bir tarafı yok.
kavram kargaşası yaşayan insandır.
belki de giydiği tişörtteki yağız delikanlının kim olduğunu, ne yaptığını bilmiyen adamdır. öylesine almıştır tişörtü ve giymiştir. annem de bana küçükken pokemon tişörtleri alırdı ama benim hiç pokemonum olmadı mesela.*
söylemleriyle eylemleri birbirini tutmayan dingildir.
ülkü ocağında kürt böreği yemek gibi bişey yapan adamdır..

(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
acıkmıştır o acıkmış.
papanın son nefesinde kelime i şehadet getirmesi gibi birşeydir. tasvip etmiyoruz.. ne isen o ol arkadasim.
"ne yardan geçerim ne de serden" felsefesiyle hareket eden adamdır. facebook'ta da hem che'nin hem de burger king'in hayranı olur.

(bkz: bu gözler bunu da gördü)
patatesi orta boymu alacak, büyük boymu alacak sorunsalı kadar önemsizdir.
kendi de bilmiyordur naptığını...
karşıdaki inşaattan avrat kesimine gelmiştir, ne che ile yoldaş ne usa ile emperyal bir ilişkisi vardır.
gönül adamıdır , sırf komşusu istedi diye mecidiyeköyden taksime kadar yürüyüp, hamburger almış, son parasını hamburger taze kalsın diye , metroya vermiştir.

(bkz: bakın bakın ne diycem)
büyük ihtimalle "aa ne güzel şapkalı, cool bir adam" diye che tişörtü alan adamdır.
(bkz: system of a down tişörtüyle türk ocağına gitmek/#5991201)
yemekten sonra marlboro içer.
kavram kargaşasını gittiği yerde aramak salaklıktır che yi t shirt ün de bir figür olarak kullanması yeterlidir çelişki için.
muhtemelen ergendir.
Kendince ''ben che'nin düşüncelerine önem veriyorum, ona katılıyorum'' imajı verir.
Fakat yediği her hamburgerde abd ekonomisine katkı sağladığını bilmez..
dengesiz gençtir, ne yaptığınının farkında değildir.
facebook'da isminin sonuna che ekleyen güruhtandır. ülkemizde bu tarz insanlara rastlamak için fazla kasmanıza gerek kalmıyor, kendileri sizi her yerde bulabiliyor. yüzeysel bilgilerle hareket eden bu kardeşlerimiz, bir gün büyüyecek ve olgun düşüncelerle karşımıza çıkacaktır diye umuyoruz.